Przedpokój


W tej kategorii odnajdziesz wspaniałe i inspirujące tapety i fototapety do przedpokoju. Co zazwyczaj się w nim znajduje? Otóż wiszą w nim płaszcze, kurtki, stoi komoda na buty, kapcie, czasami wyznaczamy w nim także, specjalne miejsce na klucze. Aby dodać przedsionkowi odrobinę koloru i elegancji warto pomyśleć o tapecie lub fototapecie, która ładnie wypełni ściany tego miejsca. Wybierz tapetę z motywem kwiatowym lub roślinnym, tapetę z wzorami geometrycznymi, panoramę, fototapetę z krajobrazem lub widokiem miasta nocą, tapetę z motywem zwierzęcym czy leśnym. Postaw na minimalizm z tapetami w prążki, kropki czy ciapki. Możesz również wybrać fototapetę personalizowaną, specjalnie dostosowaną do wymiarów ścian przedpokoju! Zapraszamy serdecznie do wybrania tapety do przedpokoju w sklepie TokTik!

Planując dekorację wnętrza powinniśmy kierować się tym, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Oczywiście wybierając oczekiwany charakter, styl panujący w pomieszczeniu, wybieramy odpowiedni zestaw elementów uzupełniających. Po pierwsze powinniśmy przestrzegać zasady umiaru. Jeśli stawiamy na mocny wzór widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania pomieszczenia nadmiarem dodatków. Użyjmy wtedy stonowane kolory w innych elementach wystroju, aby wzmocnić wzór prezentowany na fototapecie. Jeżeli posiadamy niewielki pokój, dobrze było by zdecydować się na wzory wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej na jasnych tłach.

Wydruki personalizowane do pokoi szybko i tanio pomagają przemienić wygląd całego pomieszczenia. , że cieszą się rosnącą popularnością i dzisiaj znajdują zastosowanie niemal wszędzie. Tapeta drukowane to fajny patent na dodanie naszemu pokojowi powiewu świeżości i to niedużym kosztem. Tapety drukowane od wielu sezonów królują w domach wielu polaków i nic nie zapowiada, by trend ten miał się zmienić.