Studio


W tej kategorii znajdziesz tapety i fototapety do studia takie jak tapety w stylu boho, tapety w stylu industrialnym, glamour, nowoczesnym, tapety w pięknym minimalistycznym stylu skandynawskim, ozdobnym stylu vintage, art deco, kolorowym stylu street art, geometrycznym, orientalnym i shabby. Twoje studio, czy jest to studio do wykonywania fotografii, służące jako tło, czy studio artystyczne, studio do jogi czy pilatesu, potrzebuje ono właściwej oprawy, aby każdy spędzony w nim dzień był udany. W tej kategorii znajdziesz także tapety w różnych kolorach: czarnym, czerwonym, różowym, niebieskim, żółtym czy zielonym, jak również tapety z motywem roślinnym, kwiatowym, tapety z motywem sztuki, tapety retro oraz 3D. Zapraszamy do sprawdzenia oferty tapet i fototapet do studia dostępnych w sklepie TokTik.

Fototapeta czy naklejka to świetny sposób na przywrócenie naszemu pomieszczeniu powiewu nowości i to w przystępnej cenie. Wydruki personalizowane od kilku lat znajdują zastosowanie w domach wielu klientów i nic nie zapowiada, by kierunek ten odszedł w zapomnienie.  

Podczas urządzania wnętrza warto uwzględniać, jakie jest jego główne przeznaczenie. Oczywiście wybierając oczekiwany styl, charakter panujący w pomieszczeniu, wybieramy odpowiedni zestaw dodatków. Przede wszystkim powinniśmy kierować się zasadą umiaru. Jeżeli wybierzemy silny wzór widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania pokoju nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w reszcie wyposażenia, aby zaakcentować styl prezentowany na fototapecie. Jeżeli mamy niewielki pokój, warto wybrać wzory optycznie powiększające przestrzeń, najlepiej na jasnym tle. Tapety drukowane do pokoi niewielkim kosztem mogą zrewolucjonizować charakter remontowanego wnętrza. , że cieszą się coraz większą popularnością i coraz częściej są stosowane w zasadzie w każdym miejscu.