Sypialnia


Wypełnij sypialnię wyjątkowym klimatem i zadbaj o jej aranżacje! Dopasowane do naszego stylu tapety i fototapety będą pięknie prezentowały się z delikatnymi meblami w sypialni. Z oferty sklepu TokTik wybierzesz tapetę z motywem kwiatowym np. z różami, liliami, żonkilami, makami, tapety z kwiatami polnymi, tapety do sypialni z motywem roślinnym na którym znajdziesz monsterę, liście paproci czy koniczynę. Na ścianach sypialni doskonale będą prezentowały się również tapety minimalistyczne, w stylu skandynawskim lub boho, tapety z motywem zwierzęcym, geometrycznym, panoramy lub tapety z motywem miasta, art deco lub fotoobrazy personalizowane. Dostosuj tapetę do wymiaru ścian sypialni, zaprojektuj swoją fotoroletę lub fotoobraz, a my wykonamy całą pracę. Wejdź i sprawdź ofertę tapet do sypialni w sklepie TokTik!

Fototapeta czy naklejka to świetny sposób na przywrócenie naszemu pomieszczeniu powiewu świeżości i to za nieduże pieniądze. Wydruki personalizowane od wielu sezonów znajdują zastosowanie w domach wielu remontujących i nic nie zapowiada, aby kierunek ten odszedł w zapomnienie.  

Dekorując wnętrze musimy kierować się tym, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając oczekiwany  panujący w lokalu, wybieramy odpowiedni zestaw dodatków. Najważniejsze, by mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeśli stawiamy na silny wzór widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować pomieszczenia nadmiarem ozdób. Wykorzystajmy wtedy neutralne kolory w reszcie wyposażenia, by wzmocnić styl prezentowany na fototapecie. Jeżeli posiadamy niewielki pokój, warto skusić się na desenie optycznie powiększające przestrzeń, najlepiej z delikatnym tłem. Wydruki personalizowane do pokoi w łatwy sposób pozwalają poprawić wygląd remontowanego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i w ostatnim czasie są stosowane w zasadzie wszędzie.