Art Deco


Wprowadź odrobinę sztuki i luksusu do wnętrza swojego domu! Styl art deco to przede wszystkim minimalistyczna forma, symetria oraz zamiłowanie do antyków. Art deco mocno opiera się na geometrycznych kształtach i funkcjonalnych rozwiązaniach. Sprawdź tapety na ścianę w stylu art deco! Fototapety i tapety z geometrycznym wzorem arto deco inspirowanym naturą, kolorowe tapety z motywem roślinnym, fototapety w kwadraty, trójkąty, koła, liście, tapety inspirowane latami 30-stymi, fototapety z motywem pasków, zwierząt i kwiatów. W kolorystyce art deco królują takie barwy jak złoto, ciemna zieleń, pastele, czerń, kolor granatowy, żółty, czerwony oraz brązowy. To elegancja, bogato zdobione materiały i estetyka. Sprawdź tapety i fototapety w stylu art deco w sklepie TokTik! Zapraszamy!

Urządzając pomieszczenie powinniśmy mieć na uwadze, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając oczekiwany charakter, styl panujący w środku, decydujemy się na określony dobór ozdób. Po pierwsze powinniśmy kierować się zasadą umiaru. Jeżeli stawiamy na mocny ornament widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować pomieszczenia nadmiarem dodatków. Użyjmy wtedy neutralne kolory w reszcie wyposażenia, aby zaakcentować motyw prezentowany na tapecie. Jeżeli posiadamy nieduże wnętrze, dobrze było by zdecydować się na desenie wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej z jasnym tłem.

Tapeta drukowana to fajny pomysł na dodanie naszemu lokalowi powiewu świeżości i to w przystępnej cenie. Tapety drukowane od kilku lat królują w domach wielu klientów i nic nie wskazuje na to, aby kierunek ten miał się zmienić. Tapety drukowane do wnętrz niewielkim kosztem pomagają odmienić charakter całego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się coraz większą popularnością i w ostatnim czasie są używane prawie w każdym miejscu.