Do księgarni


Wchodząc do ulubionej księgarni czujemy zapach książek, spacerujemy wśród półek wypełnionych ciekawymi tytułami i poszukujemy tych wybranych i wyczekiwanych nowości książkowych. Często jednak ściany księgarni są smutne i surowe. Stwórz coś zupełnie wyjątkowego i wybierz do pomieszczeń swojej księgarni tapety i fototapety z motywem książek, motywem półek książkowych, rysunkowym motywem książek, motywem szkicownika, delikatnych wzorów, roślin, zeszytu, motywem graficznym, kartek papieru, fototapety z napisami lub cytatami. Niech Twoja księgarnia będzie pełna ciepła, zachęca do czytania książek, spędzania z nimi czasu i czytania. Książki to prawdziwy skarb, któremu należy się odpowiednia oprawa! Zadbaj o wyjątkowe wnętrze swojej księgarni i poznaj ofertę tapet i fototapet w sklepie TokTik!

Przy urządzaniu wnętrza musimy kierować się tym, jakie jest jego główne przeznaczenie. Oczywiście wybierając pożądany  panujący w środku, wybieramy odpowiedni zestaw dodatków. Po pierwsze powinniśmy mieć na uwadze zasadę umiaru. Gdy wybierzemy silny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania lokalu nadmiarem dodatków. Wykorzystajmy wtedy stonowane kolory w reszcie wyposażenia, aby uwypuklić wzór prezentowany na fototapecie. Jeżeli posiadamy nieduże wnętrze, warto zdecydować się na motywy optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnych tłach.
Fototapety do pokoi w łatwy sposób pozwalają zrewolucjonizować charakter remontowanego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że cieszą się niemalejącą popularnością i od dawna pojawiają się prawie wszędzie. Fototapeta czy naklejka to dobry pomysł na przywrócenie naszemu pomieszczeniu powiewu nowości i to niedużym kosztem. Tapety drukowane od kilku sezonów cieszą się popularnością w domach wielu polaków i nic nie zapowiada, aby trend ten odszedł w zapomnienie.