O nas


O Firmie
TokTik to lokalna firma wyrosła z długoletnich tradycji pracy w branży reklamowej. W sklepie zajmujemy się tworzeniem tapet, fototapet i fotorolet najwyższej jakości oraz trwałości.  Oferujemy szeroki zakres obrazów i motywów pod fototapety w wybranym wymiarze, kolorze i stylu. Cechuje nas profesjonalizm, doświadczenie, świeże spojrzenie, które pomaga nam w tworzeniu nowych projektów i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pragniemy oddawać w ręce naszych Klientów najlepsze produkty, które będą służyły latami i wypełnią wnętrze aurą spokoju i ciepła.

Pracę łączymy z pasją

Naszym Klientom oferujemy wytrzymałe, odporne na promieniowanie UV i blaknięcie tapety, fototapety, fotorolety oraz wspaniałe foto obrazy, które stworzą we wnętrzu Twojego mieszkania klimat harmonii i przytulności. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wzorów i deseni, a także dobierzesz niebanalne tapety do salonu, sypialni, kuchni, fototapety do przedpokoju, pokoju dziecka, a nawet salonu masażu czy pomieszczeń biurowych! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również szerokie możliwości personalizacji projektów np. wydruki tapet w wybranym rozmiarze czy tapety spersonalizowane według indywidualnego projektu. Wybierając tapety lub fototapety w naszym sklepie masz pewność, że znajdziesz to, czego szukasz do wystroju wnętrza swojego domu!

Współpraca z TokTik

Jeśli należysz do grona studentów kierunków artystycznych, jesteś uczniem szkoły plastycznej lub studentem architektury i projektowania wnętrz, serdecznie zapraszamy do współpracy przy projektach! Więcej informacji o współpracy z TokTik znajdziesz na naszej podstronie Współpraca. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

TokTik ekologicznie

W trosce o środowisko i naszych Klientów, produkty TokTik tworzymy z ekologicznych materiałów. Na czym to polega? Podczas przygotowywania naszych tapet, wykorzystujemy technologię lateksową, która pozwala nam wyeliminować z drogi produkcji szkodliwe barwniki i rozpuszczalniki. W efekcie nasze produkty są bezpieczne w użytkowaniu i przyjazne dla środowiska.