Prowansalski


Zachwycił Cię tradycyjny, sielski klimat Prowansji? Chciałabyś, aby wnętrze Twojego salonu było pełne ciepła, naturalnego światła i tradycyjnych mebli? Zacznij od wyboru odpowiedniej tapety na ścianę. Tapety w stylu prowansalskim posiadają łagodne barwy i delikatne wzory. Poznaj tapety w stylu prowansalskim z motywem wspaniałych krajobrazów, motywem drewna, kamienia czy piaskowca. Sprawdź tapety i fototapety z widokami prowansalskich pól lawendy, błękitnego nieba, tapety z motywem świeżych ziół i roślin, fioletowych kwiatów, suszu czy białych desek. Wprowadź do swojego domu, piękno i harmonię prosto z południa Francji i ciesz się doskonałym wnętrzem! Pamiętaj, aby do wnętrza dodać także funkcjonalne ozdoby, takie jak wiklinowe kosze, drewniane skrzynki, pledy, plecione dywaniki czy ceramiczne naczynia. Zapraszamy do sprawdzenia tapet i fototapet w stylu prowansalskim!

Dekorując wnętrze musimy uwzględniać, jakie jest jego główne przeznaczenie. Oczywiście wybierając oczekiwany styl, charakter panujący w pokoju, decydujemy się na określony dobór ozdób. Ważne, by kierować się zasadą umiaru. Jeżeli zdecydujemy się na mocny ornament widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować pokoju nadmiarem dodatków. Wykorzystajmy wtedy stonowane kolory w innych elementach wystroju, aby uwypuklić styl prezentowany na ścianie. Jeżeli posiadamy mały salon, dobrze było by skusić się na wzory wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej na jasnych tłach.

Wydruki personalizowane do lokali użytkowych w łatwy sposób pomagają zmienić wygląd całego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i dzisiaj są stosowane w zasadzie w każdym miejscu. Fototapeta czy naklejka to fajny patent na nadanie naszemu pomieszczeniu powiewu świeżości i to niedużym kosztem. Wydruki personalizowane od wielu sezonów znajdują zastosowanie w domach wielu Polaków i nic nie zapowiada, by trend ten miał się zmienić.