Glamour


Wprowadź do wnętrza swojego mieszkania luksusowy styl glamour, który cechuje blask, aura przepychu, kontrasty, ekstrawagancja i czar. W utrzymaniu dobrego balansu w aranżacji mieszkania w stylu glamour, należy odpowiednio połączyć ze sobą elementy minimalistyczne i barokowe. Glamour kojarzy się w szczególności z gwiazdami Hollywood lat 30, połyskliwych materiałów, diamentów i satyny. To elegancja i luksus w najlepszym wydaniu. Dzięki tapetom w stylu glamour, pięknie wypełnisz wnętrze klimatem szyku i bogactwa i łatwiej dobierzesz do pomieszczenia dodatki wnętrzarskie. Sprawdź tapety w stylu glamour z motywem ornamentów roślinnych, motywem skóry, motywem geometrycznym, fototapety i tapety o wyrazistym kolorze złotym, srebrnym lub brokatowym. Zapraszamy do sprawdzenia oferty sklepu TokTik!

Urządzając pomieszczenie należy kierować się tym, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Oczywiście wybierając właściwy styl, charakter panujący w środku, wybieramy odpowiedni zestaw ozdób. Najważniejsze, by przestrzegać zasady umiaru. Jeżeli zdecydujemy się na intensywny ornament widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować lokalu nadmiarem ozdób. Użyjmy wtedy stonowane kolory w pozostałym wyposażeniu, by uwypuklić styl prezentowany na fototapecie. Jeżeli posiadamy niewielki pokój, warto zdecydować się na motywy wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej z jasnym tłem.

Wydruk personalizowany to idealny patent na przywrócenie naszemu lokalowi powiewu nowości i to w przystępnej cenie. Fototapety od wielu lat królują w domach wielu Polaków i nic nie wskazuje na to, by kierunek ten miał się zmienić. Tapety drukowane do wnętrz w łatwy sposób pomagają poprawić charakter Twojego pomieszczenia. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i od dawna są stosowane niemal w każdym miejscu.