Geometria


Aby odświeżyć wygląd swojego mieszkania lub wybranego pomieszczenia w mieszkaniu, nie musisz przewracać wszystkiego do góry nogami. Postaw na tapety lub fototapety w geometryczne wzory! Tapety w pasy, szlaczki, fototapety z motywem kwadratów, kolorowych trójkątów, rombów, kresek, kropek czy barwnych mozaik. Geometryczne kształty powiększają lub wydłużają optycznie wnętrze. Na przykład, poziome pasy wydłużą pomieszczenie, a łagodne, jasne kształty geometryczne je powiększą. Tapety w stylu geometrycznym pasują niemalże do każdego pomieszczenia. Będą wyglądały doskonale w kuchni, łazience, przedpokoju czy salonie. Do Ciebie należy wybór wzoru i koloru tapety! Odmień nudne wnętrze i wprowadź do niego odrobinę życia! Zapraszamy! Sprawdź fototapety i tapety geometryczne w sklepie TokTik!

Fototapeta czy naklejka to dobry pomysł na nadanie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to za nieduże pieniądze. Tapety drukowane od wielu lat cieszą się popularnością w domach wielu klientów i nic nie wskazuje na to, aby kierunek ten miał się szybko skończyć.

Wydruki personalizowane do pomieszczeń szybko i tanio pozwalają odmienić charakter dekorowanego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i w ostatnim czasie są używane w zasadzie wszędzie. Planując dekorację wnętrza warto mieć na uwadze, jakie jest jego główne przeznaczenie. Oczywiście wybierając właściwy styl, charakter panujący w pomieszczeniu, decydujemy się na określony dobór ozdób. Przede wszystkim powinniśmy kierować się zasadą umiaru. Jeżeli stawiamy na silny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania lokalu nadmiarem ozdób. Użyjmy wtedy neutralne kolory w reszcie wyposażenia, aby uwydatnić styl prezentowany na tapecie. Jeżeli posiadamy niewielki pokój, dobrze było by wybrać desenie optycznie powiększające przestrzeń, najlepiej z jasnym tłem.