Sepia


Uwielbiasz wnętrza z duszą, pełne antyków, starych fotografii, pięknych dekoracji i ozdób? Chciałabyś wprowadzić do swojego mieszkania więcej akcentów retro? W tej kategorii znajdziesz przepiękne tapety ścienne w kolorze sepii. Zobacz tapety z motywem starych samochodów, tapety w kolorze sepii z motywem roślinnym i kwiatowym, tapety w stylu vintage i retro, tapety z motywem krajobrazów, tapety w stylu starych zdjęć lub pocztówek, piękne tapety z motywem szkiców, z motywem starych gazet, jak również tapety w ozdobne printy i wzory. Sepia jest kolorem, który musi grać pierwsze skrzypce. Tapetę w kolorze sepii dobrze jest więc zestawić z białym lub beżowym, tak, aby nie przyćmiła charakteru sepii. Tapety z tej kategorii doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, czy będzie to sypialnia, kuchnia czy salon. Sprawdź pomysły na aranżacje wnętrza z akcentem retro i wybierz tapetę w kolorze sepii.

Fototapeta to dobry sposób na nadanie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to za nieduże pieniądze. Wydruki personalizowane od wielu sezonów znajdują zastosowanie w domach wielu Polaków i nic nie zapowiada, by trend ten miał się szybko skończyć.

Dekorując wnętrze warto kierować się tym, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany charakter, styl panujący w lokalu, decydujemy się na określony dobór ozdób. Najważniejsze, by kierować się zasadą umiaru. Jeśli wybierzemy intensywny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania pomieszczenia nadmiarem ozdób. Wykorzystajmy wtedy neutralne kolory w reszcie wyposażenia, aby uwypuklić deseń prezentowany na ścianie. Jeżeli posiadamy mały salon, warto wybrać wzory optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej z delikatnym tłem. Wydruki personalizowane do wnętrz za niewielką cenę pomagają przeobrazić styl Twojego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i w ostatnim czasie są używane w zasadzie wszędzie.