Orient


Mocne, wyraziste kolory, ażurowe lampy, wzorzyste tkaniny i dywany oraz zdobione dodatki takie jak pufy, lampiony, stoliki, poduszki, donice czy obrazy. To charakterystyczne cechy stylu orientalnego. Jeśli fascynuje Cię sztuka Bliskiego Wschodu wprowadź ją do swojego mieszkania. Sprawdź tapety od TokTik w stylu orientalnym. Tapety z motywem ornamentów, tapety maroko, tapety z motywem orientalnych roślin, motywem zwierzęcym, tapety z motywem marokańskiej posadzki, japońskich kwiatów i krzewów oraz motywem kolorowej mozaiki. Pamiętaj, żeby dobrze dobrać kolor tapety w stylu orientalnym, do kolorów dodatków i mebli. Harmonia tych dwóch elementów jest bardzo ważna podczas aranżacji wnętrza w stylu orientalnym. Zapraszamy do sprawdzenia oferty tapet i fototapet w stylu orientalnym , dostępnych w sklepie TokTik!

Wydruk personalizowany to idealny pomysł na przywrócenie naszemu pokojowi powiewu świeżości i to niedużym kosztem. Wydruki personalizowane od kilku sezonów królują w domach wielu remontujących i nic nie wskazuje na to, by kierunek ten odszedł w zapomnienie.

Fototapety i naklejki do wnętrz w łatwy sposób mogą zmienić wygląd dekorowanego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się coraz większą popularnością i od dawna są używane niemal w każdym miejscu. Planując dekorację wnętrza warto uwzględniać, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany styl oraz charakter panujący w środku, decydujemy się na określony dobór elementów uzupełniających. Przede wszystkim powinniśmy przestrzegać zasady umiaru. Jeśli stawiamy na mocny deseń widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania pomieszczenia nadmiarem ozdób. Wykorzystajmy wtedy stonowane kolory w innych elementach wystroju, by wzmocnić motyw prezentowany na fototapecie. Jeżeli posiadamy niewielkie pomieszczenie, warto wybrać wzory wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnym tle.