Rośliny


Poznaj i wybierz dla siebie fototapety w motywach roślinnych. W ofercie TokTik wśród fototapet roślinnych znajdziesz grafiki z roślinnymi motywami dekoracyjnymi, roślinnymi symbolami występującymi w heraldyce oraz architekturze zabudowy miejskiej. Dostępne fototapety roślinne to również motywy pięknych kolorowych łąk, pól, lasów, miejskich parków i skwerów. Poznaj fototapety z motywami roślinnymi i widokami charakterystycznymi dla różnych regionów Polski i świata. Wejdź do środka lasu deszczowego lub spójrz na niezmierzone powierzchnie sawanny. W naszej ofercie znajdziesz też fantastyczne zdjęcia pojedynczych roślin, drzew i krzewów. Wykorzystanie któregokolwiek z motywów roślinnych podczas aranżacji wnętrza sprawi, że w pomieszczeniu pojawi się życie, a nowa energia pozytywnie wpłynie na każdy Twój dzień.

Fototapety i naklejki do lokali użytkowych w łatwy sposób pozwalają poprawić styl całego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i coraz częściej znajdują zastosowanie prawie wszędzie.
Fototapeta czy naklejka to świetny pomysł na nadanie naszemu lokalowi powiewu świeżości i to za nieduże pieniądze. Wydruki personalizowane od kilku sezonów królują w domach wielu Polaków i nic nie zapowiada, aby kierunek ten odszedł w zapomnienie. Dekorując pomieszczenie warto mieć na uwadze, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając odpowiedni styl oraz charakter panujący w pomieszczeniu, decydujemy się na określony dobór dodatków. Najważniejsze, by mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeżeli stawiamy na mocny ornament widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania lokalu nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w pozostałym wyposażeniu, aby zaakcentować deseń prezentowany na ścianie. Jeżeli posiadamy mały salon, dobrze było by skusić się na wzory optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej z delikatnym tłem.