Niebieski


Kolor niebieski uspokaja, dodaje otuchy i harmonizuje wnętrze. Jeśli odnawiasz mieszkanie lub planujesz aranżację ścian salonu lub sypialni i chcesz, aby wybrany pokój wprowadził Cię w dobry nastrój pełen wyciszenia, sprawdź tapety i fototapety w odcieniach niebieskiego. Tapeta w kolorze niebieskim wcale nie oznacza, całości produktu pokrytego jednakowym kolorem, oczywiście takie tapety również znajdziesz w ofercie sklepu TokTik, jednak pomyśl także o czymś zupełnie innym! Sprawdź tapety z delikatnymi printami, tapety z wzorem marynistycznym, fototapety z widokiem morza i fal, fototapety z motywem kwiatowym i roślinnym, niebieskie tapety boho, tapety imitujące niebieskie kafelki, niebieskie tapety z wzorami geometrycznymi oraz błękitne tapety z napisami i motywującymi hasłami. Wybierz niebieskie tapety i fototapety w sklepie TokTik!

Wydruk personalizowany to fajny pomysł na przywrócenie naszemu pokojowi powiewu nowości i to niewielkim nakładem sił i środków. Fototapety od wielu sezonów królują w domach wielu klientów i nic nie zapowiada, aby kierunek ten miał się szybko skończyć.

Przy urządzaniu wnętrza musimy mieć na uwadze, jakie jest jego docelowe przeznaczenie. Naturalnie wybierając właściwy charakter, styl panujący w lokalu, decydujemy się na określony dobór ozdób. Przede wszystkim powinniśmy przestrzegać zasady umiaru. Jeżeli wybierzemy intensywny wzór widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania pomieszczenia nadmiarem ozdób. Użyjmy wtedy stonowane kolory w innych elementach wystroju, aby uwydatnić deseń prezentowany na ścianie. jeśli mamy mały salon, warto wybrać desenie wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej z jasnym tłem. Fototapety do lokali użytkowych niewielkim kosztem pozwalają zmienić charakter całego pomieszczenia. Nie dziwi więc, że cieszą się coraz większą popularnością i dzisiaj są używane prawie w każdym miejscu.