Piasek i odcienie szarości


Urządzając pomieszczenie warto uwzględniać, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając właściwy charakter, styl panujący w lokalu, decydujemy się na określony dobór elementów uzupełniających. Najważniejsze, by przestrzegać zasady umiaru. Gdy zdecydujemy się na silny wzór widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania pomieszczenia nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w reszcie wyposażenia, by wzmocnić wzór prezentowany na fototapecie. jeśli mamy niewielki pokój, warto skusić się na wzory wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej z delikatnym tłem.
Tapeta drukowana to świetny sposób na nadanie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to w przystępnej cenie. Tapety drukowane od kilku sezonów znajdują zastosowanie w domach wielu Polaków i nic nie zapowiada, aby trend ten miał się szybko skończyć. Fototapety do pokoi za niewielką cenę pomagają przeobrazić styl remontowanego lokalu. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i od dawna znajdują zastosowanie prawie w każdym miejscu.

Tapety w odcieniach szarości i kolorze piasku to tonacje, które wspaniale wpisują się we wnętrza inspirowane hygge, czyli stylem skandynawskim. To barwy pełne kontrastów, od ciepłych odcieni beżu, brązu aż do chłodniejszych odcieni szarego. Każda z tych barw będzie doskonale współgrała z meblami i dodatkami w stylu skandynawskim. Ciepłymi pledami, jasnymi i wygodnymi kanapami, uroczymi świeczkami, drewnianymi elementami dekoracji, półkami książek oraz pufami i wyplatanymi koszami. Tapety w odcieniach piasku i szarości pomogą Ci stworzyć wnętrze pełne ciepła i harmonii, w którym odpoczniesz i zrelaksujesz się po ciężkim dniu pracy. Czy nie brzmi to cudownie? Zapraszamy do sprawdzenia najpiękniejszych tapet i fototapet w kolorze piasku i odcieniach szarości, dostępnych w sklepie TokTik!