Fototapety 3D


Fototapeta 3d idealne rozwiązanie do salonu i biura.

Chciałbyś w prosty i łatwy sposób odświeżyć wygląd salonu, ale nie wiesz jak to zrobić? Sklep TokTik ma na to radę! Sprawdź tapety 3d i fototapety 3d dostępne w naszej ofercie!
To właśnie dzięki nim sprawisz, że pomieszczenie nabierze zupełnie innego wyglądu, a dodatkowo tapeta 3d lub fototapeta 3d powiększy Twój salon optycznie!
Tapety 3d i fototapety 3d dostępne w sklepie TokTik są bezpieczne dla dzieci, odporne na wilgoć, rozrywanie czy promieniowanie UV. Ponadto fototapety i tapety TokTik wykonane są ze specjalnych certyfikowanych materiałów. Tapety przestrzenne doskonale sprawdzą się do małych pomieszczeń, które wymagają optycznego powiększenia.
Wybierz tapety 3d z krajobrazami, tapety 3d ulice, fototapety 3d zwierzęta, fototapety 3d niebo, tapety 3d miasta, tapety 3d abstrakcja, fototapety 3d akwarium, fototapety 3d do kuchni, tapety 3d do salonu i wiele innych wzorów!
Wiele Fototapet 3d jest naszymi autorskimi wzorami. Nigdzie indziej nie dostaniesz takiej tapety.

Nasi graficy mogą tapetę spersonalizować dokładnie tak jak chcesz!!

Możemy zmienić kolor Fototapety, jej odcień.
Powielić wzór.
Coś dodać , coś ująć.
Stworzymy razem z Tobą fototapetę idealnie komponującą się z Twoim salonem, sypialnią, czy biurem.
Wydruk personalizowanej fototapety to idealny pomysł na przywrócenie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to za nieduże pieniądze. Wydruki personalizowane od kilku lat królują w domach wielu klientów i nic nie wskazuje na to, by trend ten miał się zmienić. Tapety personalizowane do lokali użytkowych niewielkim kosztem pozwalają poprawić wygląd remontowanego lokalu. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością i coraz częściej pojawiają się w zasadzie w każdym miejscu.
Zmieniając kolor Fototapety, tworzymy swoją niepowtarzalną Tapetę. Nikt inny takiej nie będzie miał!

Na co zwracać uwagę urządzając wnętrze?

Podczas urządzania wnętrza należy mieć na uwadze, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany styl oraz charakter panujący w pomieszczeniu, wybieramy odpowiedni zestaw elementów uzupełniających. Ważne, by kierować się zasadą umiaru. Jeżeli wybierzemy silny wzór fototapety widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania lokalu nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w innych elementach wystroju, by wzmocnić motyw prezentowany na ścianie. Jeśli mamy mały salon, dobrze byłoby wybrać wzory optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnych tłach. Fototapety 3d idealnie się sprawują w pomieszczeniach , w których chcemy uzyskać efekt WOW.

Potrzebujesz porady?

Masz jakieś pytania?
W naszym biurze obsługi klienta Fototapety Katowice Toktik.pl możesz zobaczyć próbki materiałów, na których drukujemy Fototapety.
Biuro obsługi klienta Fototapety Katowice Toktik.pl
ul. Gliwicka 272
40-862 Katowice


Jeśli jesteś z daleka, to pisz lub dzwoń.
Chętnie pomożemy!!!