Biały


Tapety w kolorze białym, są najbardziej uniwersalne ze wszystkich dostępnych w naszym sklepie. Dlaczego? Pasują bowiem niemal do każdego stylu w jakim chcemy lub będziemy chcieli urządzić mieszkanie. Odnajdują się w minimalistycznym i przytulnym stylu skandynawskim, dopełniają styl glamour i prowansalski, oraz ładnie współgrają ze stylem retro czy vintage. Tapety ścienne w kolorze białym mogą mieć delikatne akcenty kwiatowe, klasyczne printy, modne wzory geometryczne pasujące do stylu art deco, jak również nadruki, idealne do wystroju wnętrza w stylu nowoczesnym. W sklepie TokTik znajdziesz białe tapety z motywem marmuru ze złoceniami, tapety w białe i różowe pasy, a także tapety 3D! Tapety z odcieniami bieli możesz śmiało łączyć z fototapetami o mocniejszych, kontrastujących barwach. Biały kolor doskonale wyrówna proporcje i sprawi, że Twoje wnętrze będzie prezentowało się fantastycznie!

Fototapety do lokali użytkowych niewielkim kosztem pozwalają przemienić styl Twojego wnętrza. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością i dzisiaj pojawiają się niemal w każdym miejscu.
Dekorując pomieszczenie musimy mieć na uwadze, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Oczywiście wybierając pożądany styl, charakter panujący w pokoju, decydujemy się na określony dobór ozdób. Przede wszystkim powinniśmy przestrzegać zasady umiaru. Gdy stawiamy na intensywny wzór widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania wnętrza nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w innych elementach wystroju, by wzmocnić wzór prezentowany na fototapecie. jeśli posiadamy niewielkie pomieszczenie, dobrze było by skusić się na wzory wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej na jasnym tle. Wydruk personalizowany to świetny patent na dodanie naszemu wnętrzu powiewu świeżości i to niedużym kosztem. Fototapety od kilku sezonów cieszą się popularnością w domach wielu klientów i nic nie zapowiada, by kierunek ten miał się szybko skończyć.