Skandynawski


Wybierz tapety i fototapety w stylu skandynawskim w TokTik! Uwielbiasz prostotę linii i łagodną kreskę, tak bardzo charakterystyczną dla stylu skandynawskiego? Wspaniale! Sklep TokTik przygotował dla Ciebie coś specjalnego - szeroki wybór najpiękniejszych tapet do salonu, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju, które na pewno przypadną Ci do gustu! Zobacz tapety w delikatnych pastelowych odcieniach, tapety w harmonijne wzory: kropki, kreski, szlaczki oraz trójkąty, tapety z motywem drewna, zimowych drzew, roślin i kwiatów, desek, tapety motywem gładkiego kamienia, łagodnych wzorów geometrycznych i wiele innych! Sprawdź tapety w stylu skandynawskim, które wprowadzą harmonię do twojego domu i otoczą Cię przyjemnym klimatem hygge! Zapraszamy do sprawdzenia oferty sklepu TokTik!

Fototapety do lokali użytkowych za niewielką cenę mogą odmienić styl Twojego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i w ostatnim czasie są używane w zasadzie w każdym miejscu.
Fototapeta to dobry pomysł na przywrócenie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to w przystępnej cenie. Tapety drukowane od wielu lat znajdują zastosowanie w domach wielu Polaków i nic nie zapowiada, aby trend ten miał się zmienić. Planując dekorację wnętrza musimy mieć na uwadze, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Naturalnie wybierając odpowiedni styl oraz charakter panujący w środku, wybieramy odpowiedni zestaw elementów uzupełniających. Ważne, by przestrzegać zasady umiaru. Jeśli zdecydujemy się na silny ornament widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania lokalu nadmiarem dodatków. Wykorzystajmy wtedy neutralne kolory w pozostałym wyposażeniu, aby uwypuklić wzór prezentowany na tapecie. jeśli mamy niewielkie pomieszczenie, dobrze było by wybrać motywy wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnym tle.