Fototapety Kolekcja Autorskie


Tapety autorskie – doskonały sposób, dzięki któremu z łatwością odmienisz swoje wnętrze


Kiedyś tapety kojarzyły nam się z kiepską jakością i klimatem PRL -u. Nie było w nich nic nadzwyczajnego, a niewielki wybór tego produktu sprawiał, że jednakowe wzory królowały w wielu polskich domach. Dziś jednak czasy się zmieniły i fototapety już od dłuższego już czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż posiadają one wiele zalet.


Dzięki autorskim fototapetom każde wnętrze zyska niepowtarzalnego klimatu i będzie jedyne w swoim rodzaju. Śmiało można stwierdzić, że jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób chcących się wyróżnić z tłumu oraz zerwać z monotonią. Fototapety autorskie będą idealnie pasowały zarówno do salonu, sypialni czy kuchni. Wybierając je stworzymy również niebanalny pokój dziecięcy, czy młodzieżowy.
Dziś oryginalne i niebanalne grafiki możemy oglądać nie tylko w muzeach, galeriach sztuki czy na wernisażach, ale również we własnym domu. Nie może ich więc zabraknąć w asortymencie sklepu TokTik. Warto również podkreślić, iż każdy wzór autorskich fototapet został stworzony przez pełnego pasji artystę, wkładającego w swój produkt całe serce. Kupując więc tapetę TokTik nie tylko z łatwością możesz odmienić wnętrze swojego domu, ale również wspomagasz działalność młodych, polskich twórców. Tapety autorskie bardzo często podpisane są imieniem i nazwiskiem autora, co pozwoli Ci poznać jego twórczość.
Wybierając więc fototapetę autorską TokTik masz pewność, że jest ona niepowtarzalna i nigdzie indziej nie znajdziesz takiego samego wzoru. Jeśli jednak spodobał Ci się jakiś wzór tapety autorskiej, ale jej odcień niebyt Ci odpowiada, skontaktuj się z nami. Istnieje bowiem możliwość doboru koloru tapety, który będzie idealnie pasował do Twoich mebli, dywanu czy innych elementów wystroju wnętrza.
Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż wszystkie fototapety autorskie TokTik to produkty w pełni ekologiczne i niezwykle wytrzymałe. Winylowe tapety autorskie na flizelinie doskonale będą się też prezentować w pokoju dziecięcym, a dzięki temu, że można je zmywać, niestraszne im będą żadne zabawy naszych pociech. Z każdej tapety autorskiej możemy wykonać foto obraz, który będzie ozdobą niejednego wnętrza.
Jesteśmy otwarci na współpracę z kreatywnymi twórcami grafik. Jeśli chcesz, by Twoja twórczość zagościła w domu czy biurze, skontaktuj się z TokTik!