Dzieci


Każdy rodzic wie, że pokój dziecka w zależności od wieku musi być odpowiednio udekorowany. Dekorując pokój niemowlaka, warto postawić na delikatne kolory. Umieszczając na ścianach tapety w pastelowych barwach, w delikatne misie czy inne zwierzątka stworzymy przytulny kąt, gdzie będziemy mogli w ciszy opiekować się naszym dzieckiem. Kiedy nasz maluch podrośnie warto zmienić aranżację tapet w pokoju dziecka i zachowując łagodne kolory umieścić na ścianach tapety z delikatnymi wzorami jak zwierzątka, samoloty, dinozaury, maskotki, tapety do pokoju dziecięcego w kropki lub szlaczki. Może Twoja pociecha ma swój ulubiony akcent, który znajdziesz na tapetach i fototapetach TokTik? Tak stworzona przestrzeń będzie umilała wypoczynek i rodzicom i dziecku! Zapraszamy do sprawdzenia tapet do pokoju dziecka w sklepie TokTik!

Wydruk personalizowany to dobry patent na przywrócenie naszemu pomieszczeniu powiewu nowości i to za nieduże pieniądze. Tapety drukowane od kilku sezonów znajdują zastosowanie w domach wielu osób i nic nie zapowiada, aby trend ten odszedł w zapomnienie.

Planując dekorację wnętrza powinniśmy mieć na uwadze, jakie jest jego docelowe przeznaczenie. Oczywiście wybierając oczekiwany styl, charakter panujący w lokalu, wybieramy odpowiedni zestaw ozdób. Przede wszystkim powinniśmy kierować się zasadą umiaru. Gdy stawiamy na mocny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania pokoju nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w innych elementach wystroju, aby uwypuklić deseń prezentowany na tapecie. Jeżeli posiadamy niewielki pokój, warto zdecydować się na wzory optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej z jasnym tłem. Wydruki personalizowane do pokoi szybko i tanio pomagają zmienić wygląd remontowanego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i dzisiaj pojawiają się prawie wszędzie.