Róż


Wprowadź do swojego mieszkania odrobinę romantyzmu! Postaw na tapety w kolorze różowym i zachwyć gości oraz domowników niebanalną zmianą. Tapety i fototapety w kolorze różowym charakteryzują się delikatnością, zmysłowością i doskonale pasują do stylu glamour. Różowe tapety będą wyglądały wspaniale w sypialni, salonie, przedpokoju oraz w pokoju dziewczynki! Wypełnią przestrzeń ciepłem i subtelnością. Zobacz tapety w kolorze różowym w łagodne wzory, tapety z motywem pióra, kwiatów, zwierząt, jak również geometryczne tapety z motywem marmuru! Róż ma wiele odcieni! Jest róż pudrowy, brudny, ciemny róż, fiolet, liliowy… Sprawdź tapety i fototapety w kolorze różowym i wybierz ulubiony odcień do wnętrza swojego mieszkania! Czas na piękne zmiany! Zapraszamy do sprawdzenia tapet w sklepie TokTik!

Fototapety do pomieszczeń w łatwy sposób pomagają przeobrazić charakter całego wnętrza. Nic więc dziwnego, że cieszą się niemalejącą popularnością i w ostatnim czasie pojawiają się prawie wszędzie.
Dekorując wnętrze powinniśmy uwzględniać, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Oczywiście wybierając pożądany styl, charakter panujący w pomieszczeniu, wybieramy odpowiedni zestaw ozdób. Ważne, by mieć na uwadze zasadę umiaru. Gdy stawiamy na silny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania wnętrza nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w pozostałym wyposażeniu, by uwypuklić motyw prezentowany na ścianie. Jeżeli posiadamy niewielki pokój, dobrze było by zdecydować się na wzory wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnym tle. Tapeta drukowana to idealny pomysł na nadanie naszemu lokalowi powiewu nowości i to niedużym kosztem. Tapety drukowane od wielu sezonów cieszą się popularnością w domach wielu osób i nic nie wskazuje na to, aby kierunek ten odszedł w zapomnienie.