Sztuka


W tej kategorii odnajdziesz najpiękniejsze tapety i fototapety z motywem wprost ze świata sztuki! Jeśli bliskie Ci są obrazy mistrzów renesansu i ich realizm, malarstwo manierystyczne jak np. obrazy Tintoretto, malarstwo barokowe w którym królował Caravaggio, rokoko, obrazy mistrzów z epoki klasycznej, romantyzmu, impresjonizmu czy kubizm sprawdź tapety i fototapety z motywem sztuki w sklepie TokTik i wzbogać wnętrze swojego mieszkania o nowy, ulubiony element z malarskiego świata! Niezwykłe barwy, słynne obrazy i portrety, malarstwo współczesne i wiele innych znajdziesz w sklepie TokTik! Tapety z motywem słynnych obrazów, fototapety z różnymi stylami i kierunkami w malarstwie! Zaprojektuj salon z motywem ulubionego obrazu na ścianie! Wybierz druk wielkoformatowy w TokTik! Serdecznie zapraszamy!

Tapeta drukowana to fajny sposób na dodanie naszemu pokojowi powiewu nowości i to niedużym kosztem. Wydruki personalizowane od kilku sezonów znajdują zastosowanie w domach wielu remontujących i nic nie zapowiada, by trend ten miał się zmienić.

Wydruki personalizowane do pokoi w łatwy sposób mogą poprawić wygląd dekorowanego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i w ostatnim czasie znajdują zastosowanie prawie wszędzie.

Podczas urządzania wnętrza należy uwzględniać, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając właściwy charakter, styl panujący w pokoju, wybieramy odpowiedni zestaw ozdób. Ważne, by kierować się zasadą umiaru. Jeżeli zdecydujemy się na intensywny wzór widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania lokalu nadmiarem dodatków. Wykorzystajmy wtedy stonowane kolory w reszcie wyposażenia, aby uwydatnić wzór prezentowany na fototapecie. Jeżeli mamy niewielki pokój, dobrze było by wybrać motywy optycznie powiększające przestrzeń, najlepiej na jasnym tle.