Motyw kamienny


Spraw, aby wnętrze Twojego mieszkania nabrało nowego znaczenia! Tapety i fototapety od TokTik, wspaniale ozdobią ściany naszego domu i nadadzą im charakteru wprost ze spa. Tapeta z motywem kamiennym lub fototapeta z kamieniami, pasować będzie do przedpokoju, salonu, sypialni, a nawet i do łazienki. Motyw kamieni jest uniwersalny. Opływowe, delikatne kształty kamieni ładnie wyglądają z prostymi, minimalistycznymi meblami, idealnie zgrywają się z drewnem, kolorami ziemi takimi jak: czerń, biel, szarość, granat, ciemna zieleń, brąz i beż.Tapety i fototapety z motywem kamieni od TokTik są stworzone z dobrych materiałów, odpornych na rozerwanie i wilgoć. Dobrze pokrywają ściany jednocześnie pozwalając im swobodnie oddychać. Zapraszamy do sprawdzenia oferty tapet z motywem kamiennym TokTik!

Dekorując pomieszczenie musimy uwzględniać, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając oczekiwany styl, charakter panujący w lokalu, wybieramy odpowiedni zestaw ozdób. Przede wszystkim powinniśmy kierować się zasadą umiaru. Jeśli zdecydujemy się na silny deseń widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować pokoju nadmiarem dodatków. Użyjmy wtedy neutralne kolory w innych elementach wystroju, aby uwypuklić wzór prezentowany na tapecie. Jeżeli mamy nieduże wnętrze, warto zdecydować się na motywy wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej na jasnych tłach.

Wydruki personalizowane do lokali użytkowych w łatwy sposób pomagają przemienić styl dekorowanego wnętrza. Nic więc dziwnego, że cieszą się niemalejącą popularnością i od dawna znajdują zastosowanie niemal wszędzie. Tapeta drukowana to fajny sposób na przywrócenie naszemu pomieszczeniu powiewu świeżości i to w przystępnej cenie. Tapety drukowane od kilku lat cieszą się popularnością w domach wielu Polaków i nic nie wskazuje na to, by trend ten miał się zmienić.