Do gastronomii


Wyróżnij swoją restaurację lub bar, podkreślając charakter ich wnętrza i dekorując je wspaniałymi fototapetami i tapetami! Zainspiruj się i wybierz coś co będzie pasowało do Twojego pubu lub burgerowni! Dzięki tapetom z motywem jedzenia, owoców, warzyw, talerzy, motywem geometrycznym, fototapetom z motywem ładnych harmonijnych wzorów, motywem pastelowych ozdób, motywem zwierzęcym, roślinnym, motywem pięknych kwiatów, kalendarza czy sztućców zaaranżujesz wnętrze w którym każdy spędzi miło czas, posilając się udanym obiadem lub kolacją. Dopasowane do wnętrza restauracji tapety i fototapety pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe miejsce! My już wybraliśmy naszych ulubieńców sezonu, a Ty? Zapraszamy do poznania najpiękniejszych fototapet i tapet do restauracji, barów, burgerowni oraz pubów w sklepie TokTik!

Fototapety i naklejki do pomieszczeń szybko i tanio mogą odmienić styl remontowanego pomieszczenia. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i coraz częściej znajdują zastosowanie niemal wszędzie.

Planując dekorację wnętrza należy mieć na uwadze, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając właściwy charakter, styl panujący w lokalu, decydujemy się na określony dobór elementów uzupełniających. Po pierwsze powinniśmy mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeżeli wybierzemy silny deseń widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować pomieszczenia nadmiarem ozdób. Wykorzystajmy wtedy stonowane kolory w reszcie wyposażenia, aby zaakcentować styl prezentowany na tapecie. Jeżeli mamy nieduże wnętrze, dobrze było by skusić się na motywy wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej z jasnym tłem. Fototapeta czy naklejka to idealny pomysł na przywrócenie naszemu lokalowi powiewu nowości i to niedużym kosztem.

Fototapety od kilku lat cieszą się popularnością w domach wielu klientów i nic nie zapowiada, aby kierunek ten miał się szybko skończyć.