Idole i gwiazdy


Tapety i fototapety z podobizną idola lub gwiazdy kina to wspaniały pomysł na wystrój wnętrza. Uwielbiasz gwiazdy kina niemego? A może od wielu lat podziwiasz Marilyn Monroe, Elvisa Presleya, Marlona Brando, Katherine Hepburn, Ninę Simone, Brigitte Bardot czy Grace Kelly? W tej kategorii odnajdziesz tapety i fototapety z ulubionymi idolami i gwiazdami kina lat pięćdziesiątych i kina współczesnego! Tapeta z podobizną gwiazdy kina będzie wspaniałą ozdobą salonu lub sypialni. Tapetę możesz wybrać w sklepie TokTik pod dowolny wymiar, nasz sklep drukuje formaty wielowymiarowe. Sprawdź ofertę TokTik i wybierz fototapetę z ulubionym idolem! Tapety TokTik są odporne na wilgoć i rozerwanie, dlatego nie musisz obawiać się jej zniszczenia. Nasze fototapety tworzymy z najlepszych materiałów! Zapraszamy serdecznie!

Tapety drukowane do lokali użytkowych za niewielką cenę mogą przemienić charakter remontowanego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i coraz częściej są używane prawie wszędzie.
Wydruk personalizowany to dobry sposób na dodanie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to niewielkim nakładem sił i środków. Fototapety od kilku sezonów cieszą się popularnością w domach wielu osób i nic nie wskazuje na to, by kierunek ten miał się zmienić. Podczas urządzania wnętrza warto kierować się tym, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając oczekiwany styl oraz charakter panujący w środku, decydujemy się na określony dobór ozdób. Najważniejsze, by mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeżeli wybierzemy silny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania pomieszczenia nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w pozostałym wyposażeniu, aby uwypuklić styl prezentowany na tapecie. Jeżeli mamy mały salon, warto skusić się na desenie optycznie powiększające przestrzeń, najlepiej z jasnym tłem.