Orange


Pozytywne nastawienie i energię na cały dzień dostarczy Ci tapeta w kolorze orange, czyli pomarańczowym! Podobnie jak kolor żółty, tapety w kolorze pomarańczowym są słoneczne, ciepłe i optymistyczne. Pięknie rozjaśniają pomieszczenie, optycznie je powiększają i doskonale współgrają z naturalnym światłem w dzień, natomiast wieczorem przy ciepłych barwach lamek i żyrandoli, otulają pomieszczenie i sprawiają, że jest ono przytulne i miłe. Tapety ścienne w kolorze pomarańczowym dobrze jest zestawić z kolorem białym, beżowym lub brązowym. Tak, aby nie wypełniać całego pomieszczenia tylko jednym akcentem kolorystycznym. W ofercie naszego sklepu dostępne są różne modele i wzory tapet ściennych w kolorze i odcieniach pomarańczu. Sprawdź czy któraś z nich przypadnie Ci do gustu i rozjaśni Twój salon!

Wydruki personalizowane do wnętrz za niewielką cenę mogą przemienić wygląd Twojego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i dzisiaj są używane prawie wszędzie.
Urządzając pomieszczenie warto uwzględniać, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany styl oraz charakter panujący w środku, decydujemy się na określony dobór dodatków. Ważne, by kierować się zasadą umiaru. Jeżeli wybierzemy mocny ornament widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować lokalu nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w pozostałym wyposażeniu, aby zaakcentować deseń prezentowany na ścianie. jeśli mamy niewielki pokój, dobrze było by zdecydować się na wzory wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnym tle. Tapeta drukowana to fajny sposób na przywrócenie naszemu pokojowi powiewu świeżości i to niedużym kosztem. Fototapety od wielu lat cieszą się popularnością w domach wielu klientów i nic nie wskazuje na to, by kierunek ten miał się szybko skończyć.