Boho


Fototapety w stylu Boho

Znudził Cię minimalistyczny wygląd ścian i wnętrza Twojego mieszkania?

Czas na kolory i patchwork! Poznaj niezwykły styl tapet boho! Charakteryzuje się on mocnymi kolorami, feerią barw i wzorów, łączeniem elementów etnicznych, ekologicznych, eleganckich oraz elementów podpatrzonych z innych kultur i krajów.

Boho to styl, w którym nie obowiązują żadne reguły. Znajdziesz tu tapety w stylu boho, które wypełnią wnętrze Twojego mieszkania elegancją i ładnie urozmaicą wystrój domu. Na przestrzeni lat styl boho bardzo się zmienił. Utworzyły się nowe jego odmiany jak modern boho, scandi, styl marokański czy ludowy. Jednak pozostał on niezmiennie stylem, w którym królują bibeloty, ornamenty, żywe kolory, ekstrawagancja, pstrokate ozdoby czy nietuzinkowość. Zapraszamy do sprawdzenia tapet i fototapet w stylu boho, dostępnych w ofercie sklepu TokTik!

Stylu Boho kojarzony jest głównie z wygodą, latem oraz wakacjami.

Takie też są fototapety Boho.

Fototapety w stylu Boho do sypialni

Tapety boho, to przede wszystkim kolory ziemi, beże i brązy. Sypialnia z fototapetą Boho to często etniczne wzory. Mnogość detali i ozdób. Najważniejszą zasadą, jest brak zasad!!! Najważniejsze w stylu boho, jest to, że to Ty czujesz się dobrze w otoczeniu, które stworzyłeś.

Styl boho idealnie pasuje do ludzi znających swoja wartość i pewnych siebie.

Doskonale wkomponuje się fototapeta boho w pomieszczeniach loftowych. Tapetą boho można podkreślić industrialny charakter pomieszczenia.

Tapety Boho, to też mnogość etnicznych wzorów i koloru. Koloru, który możemy przełamać odcieniami bieli. Uzupełniając o meble często z drugiej ręki, uzyskamy niesamowity klimat luzu.


W stylu boho

dekorując pomieszczenie, warto kierować się tym, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany styl, charakter panujący w pokoju, wybieramy odpowiedni zestaw ozdób. Przede wszystkim powinniśmy mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeżeli wybierzemy intensywny wzór tapety widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania pokoju nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w pozostałym wyposażeniu, by wzmocnić motyw prezentowany na fototapecie. Jeżeli mamy niewielkie pomieszczenie, dobrze byłoby skusić się na motywy wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej z jasnym tłem.

Fototapeta w stylu Boho to idealny sposób na nadanie naszemu pomieszczeniu powiewu nowości i to w przystępnej cenie. Wydruki fototapet personalizowane od kilku sezonów cieszą się popularnością w domach wielu klientów i nic nie zapowiada, aby kierunek ten miał się zmienić. Tapety drukowane do lokali użytkowych szybko i tanio pozwalają zmienić wygląd całego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i coraz częściej znajdują zastosowanie prawie w każdym miejscu.