Boho


Znudził Cię minimalistyczny wygląd ścian i wnętrza Twojego mieszkania? Czas na kolory i patchwork! Poznaj niezwykły styl boho! Charakteryzuje się on mocnymi kolorami, feerią barw i wzorów, łączeniem elementów etnicznych, ekologicznych, eleganckich oraz elementów podpatrzonych z innych kultur i krajów. Boho to styl w którym nie obowiązują żadne reguły. Znajdziesz tu tapety w stylu boho, które wypełnią wnętrze Twojego mieszkania elegancją i ładnie urozmaicą wystrój domu. Na przestrzeni lat styl boho bardzo się zmienił. Utworzyły się nowe jego odmiany jak modern boho, scandi, styl marokański czy ludowy. Jednak pozostał on niezmiennie stylem w którym królują bibeloty, ornamenty, żywe kolory, ekstrawagancja, pstrokate ozdoby czy nietuzinkowość. Zapraszamy do sprawdzenia tapet i fototapet w stylu boho, dostępnych w ofercie sklepu TokTik!

Dekorując pomieszczenie warto kierować się tym, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany styl, charakter panujący w pokoju, wybieramy odpowiedni zestaw ozdób. Przede wszystkim powinniśmy mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeżeli wybierzemy intensywny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania lokalu nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w pozostałym wyposażeniu, by wzmocnić motyw prezentowany na fototapecie. Jeżeli mamy niewielkie pomieszczenie, dobrze było by skusić się na motywy wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej z jasnym tłem.

Fototapeta to idealny sposób na nadanie naszemu pomieszczeniu powiewu nowości i to w przystępnej cenie. Wydruki personalizowane od kilku sezonów cieszą się popularnością w domach wielu klientów i nic nie zapowiada, aby kierunek ten miał się zmienić. Tapety drukowane do lokali użytkowych szybko i tanio pozwalają zmienić wygląd całego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i coraz częściej znajdują zastosowanie prawie w każdym miejscu.