Motyw skóry


Podobają Ci się motywy skórzane i bardzo chciałabyś wprowadzić je do aranżacji mieszkania? Postaw na tapety i fototapety z motywem skórzanym. W sklepie TokTik masz szeroki wybór najróżniejszych tapet z motywem skóry. Wybieraj spośród tapet z motywem skóry 3d, fototapet z motywem skóry krokodyla, tapet pikowanych, tapet z motywem gładkiej skóry i wielu innych! Motyw skórzany na tapetach wspaniale komponuje się z łagodnymi kolorami, takimi jak biały, beżowy czy szary. Tapety z motywem skóry mają również różne kolory, są odporne na wilgoć i z łatwością przepuszczają parę wodną, co pozwala na umieszczenie tapety TokTik również w kuchni czy jadalni! Tapety TokTik wyróżnia trwałość i odporność, a grubość tapety pozwala na ukrycie mankamentów ścian. Zapraszamy do sprawdzenia oferty tapet i fototapet z motywem skóry w sklepie TokTik!

Tapety drukowane do lokali użytkowych niewielkim kosztem pozwalają przeobrazić charakter całego lokalu. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością i coraz częściej są stosowane w zasadzie w każdym miejscu.

Tapeta drukowana to fajny sposób na nadanie naszemu pomieszczeniu powiewu świeżości i to niewielkim nakładem sił i środków. Tapety drukowane od kilku sezonów cieszą się popularnością w domach wielu Polaków i nic nie zapowiada, by trend ten miał się szybko skończyć. Podczas urządzania wnętrza należy uwzględniać, jakie jest jego główne przeznaczenie. Oczywiście wybierając odpowiedni charakter, styl panujący w pokoju, decydujemy się na określony dobór dodatków. Po pierwsze powinniśmy przestrzegać zasady umiaru. Jeśli stawiamy na intensywny ornament widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania pomieszczenia nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w reszcie wyposażenia, aby wzmocnić motyw prezentowany na fototapecie. Jeżeli mamy nieduże wnętrze, dobrze było by skusić się na wzory wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnych tłach.