Rustykalny


Zobacz tapety i fototapety w stylu rustykalnym! Styl rustykalny to nic innego jak aranżacja wnętrza na podobieństwo starych chat i wiejskich dworków szlacheckich. Cechuje go: prostota dekoracji, mnogość naturalnych materiałów, jasne kolory, które pięknie komponują się z drewnem, ludowe akcenty w dodatkach, na meblach, tapetach i innych przedmiotach codziennego użytku oraz obecność naturalnych tkanin. Zobacz ofertę tapet i fototapet w stylu rustykalnym. Tapety botaniczne, z motywem roślinnym, tapety z motywem drewna, cegły, tapety z wzorami ludowymi oraz krajobrazami. Styl rustykalny to wspomnienia z wakacji u dziadków, spacery po łąkach i ciepło domowego ogniska. Wprowadź go do swojego domu wraz z tapetami w stylu rustykalnym dostępnymi w sklepie TokTik! Zapraszamy!

Dekorując pomieszczenie warto mieć na uwadze, jakie jest jego docelowe przeznaczenie. Oczywiście wybierając pożądany styl oraz charakter panujący w środku, decydujemy się na określony dobór elementów uzupełniających. Przede wszystkim powinniśmy kierować się zasadą umiaru. Jeżeli zdecydujemy się na intensywny wzór widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania pomieszczenia nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w innych elementach wystroju, by uwydatnić wzór prezentowany na fototapecie. jeśli posiadamy niewielki pokój, warto zdecydować się na desenie optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnym tle.

Tapety drukowane do pokoi niedużym nakładem środków mogą odmienić styl remontowanego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i od dawna pojawiają się niemal wszędzie. Tapeta drukowana to fajny pomysł na dodanie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to niedużym kosztem. Tapety drukowane od kilku sezonów znajdują zastosowanie w domach wielu osób i nic nie wskazuje na to, aby trend ten miał się szybko skończyć.