Żółty


Żółty, dla jednych ciężki orzech do zgryzienia, dla innych prawdziwy klejnot pomysłów do aranżacji ścian! My traktujemy kolor żółty jak ten, który daje mnóstwo ciepła, pozytywnego nastawienia i energii! Tapety w kolorze żółtym można wykorzystać na wiele sposobów. Chcesz poznać kilka z nich? W kuchni, przepięknie zaprezentuje się tapeta w żółtą kratę w stylu retro, w salonie wspaniale zagra tapeta w żółte kwiaty umieszczona na jednej, najbardziej reprezentatywnej ścianie, w sypialni natomiast, ładnie wyglądać będzie tapeta w stonowane żółte ornamenty. Prawda, że brzmi świetnie? Żółty to kolor pełen optymizmu i radości, pamiętajmy jednak, że nie może on dominować. Tapety w kolorze żółtym umieszczone na wszystkich ścianach mogą przytłaczać. Dlatego też warto łączyć tapety ścienne w odcieniach żółtego z innymi kolorami, które do nich pasują.

Planując dekorację wnętrza należy kierować się tym, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Oczywiście wybierając właściwy charakter, styl panujący w lokalu, wybieramy odpowiedni zestaw dodatków. Przede wszystkim powinniśmy mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeżeli zdecydujemy się na silny deseń widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować lokalu nadmiarem dodatków. Użyjmy wtedy neutralne kolory w innych elementach wystroju, by wzmocnić deseń prezentowany na tapecie. Jeżeli posiadamy nieduże wnętrze, warto wybrać desenie optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnym tle.
Fototapety i naklejki do lokali użytkowych w przystępnej cenie pomagają zrewolucjonizować styl dekorowanego wnętrza. Nic więc dziwnego, że cieszą się niemalejącą popularnością i w ostatnim czasie znajdują zastosowanie w zasadzie wszędzie. Tapeta drukowana to świetny sposób na przywrócenie naszemu lokalowi powiewu nowości i to niewielkim nakładem sił i środków. Wydruki personalizowane od kilku lat królują w domach wielu remontujących i nic nie zapowiada, by kierunek ten miał się zmienić.