Panorama


Jesteś fanem zdjęć panoramicznych? Spraw, aby wystrój pomieszczeń w Twoim domu jeszcze piękniej odzwierciedlał Twoją pasję! Wybierz fototapety panoramiczne z widokiem na miasto, tapetę z panoramą Warszawy, Torunia czy Krakowa, tapetę z panoramą urzekającego krajobrazu, zachodzącego słońca, fototapetę z panoramicznym zdjęciem z ciepłych krajów, tapetę z panoramą miasta nocą i wiele innych! Masz swoje ulubione zdjęcie panoramiczne? Możesz wybrać również fototapetę personalizowaną, która będzie dokładnie odwzorowywać zrobione przez Ciebie zdjęcie! Przedstaw swoją pasję jako dekorację wnętrza i umieść ją na ścianie swojej sypialni, jako element ściany w salonie lub wystrój przedpokoju! Zapraszamy do sprawdzenia oferty tapet, fototapet i fotoobrazów panoramicznych, dostępnych w sklepie TokTik!

Urządzając pomieszczenie powinniśmy kierować się tym, jakie jest jego główne przeznaczenie. Oczywiście wybierając odpowiedni styl, charakter panujący w pomieszczeniu, decydujemy się na określony dobór dodatków. Po pierwsze powinniśmy przestrzegać zasady umiaru. Jeśli zdecydujemy się na mocny deseń widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania lokalu nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w pozostałym wyposażeniu, by wzmocnić wzór prezentowany na ścianie. jeśli mamy nieduże wnętrze, warto skusić się na wzory optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnym tle.
Wydruk personalizowany to świetny sposób na przywrócenie naszemu lokalowi powiewu świeżości i to za nieduże pieniądze. Fototapety od wielu sezonów cieszą się popularnością w domach wielu Polaków i nic nie zapowiada, by kierunek ten miał się szybko skończyć. Tapety drukowane do pokoi w przystępnej cenie mogą poprawić styl remontowanego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i w ostatnim czasie są używane w zasadzie wszędzie.