Motywy bajkowe


Przepiękne, kolorowe tapety z motywem bajkowym, które zachwycą każdego malucha! Szykujesz nowy pokój dla swojego dziecka? Zapraszamy do sprawdzenia wyjątkowych bajkowych motywów w sklepie TokTik! Zaskocz swoją pociechę i udekoruj jej pokój tapetą z postaciami z bajek! Wybierz tapetę z bajkami Disneya, bajkami Cartoon Network, fototapetę z Muminkami, Tomem i Jerrym, postaciami ze Zwariowanych Melodii czy Simpsonów. Twoje dziecko na pewno pokocha pokój w którym znajdzie się tapeta ze wspaniałymi bohaterami bajki: Król Lew, Aladyn, Mulan, Hercules, Dzwonnik Z Notre Dame, Piotruś Pan, Piękna i Bestia czy Zakochany Kundel. Barwne kolory i wzory, a także malownicze postacie z bajek będą cudowną ozdobą pokoju dla każdego dziecka! Wybierz tapety i fototapety z bohaterami kreskówek dla chłopca i dziewczynki! Zapraszamy!

Urządzając pomieszczenie warto mieć na uwadze, jakie jest jego docelowe przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany styl oraz charakter panujący w pokoju, decydujemy się na określony dobór elementów uzupełniających. Po pierwsze powinniśmy kierować się zasadą umiaru. Jeśli zdecydujemy się na mocny deseń widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania wnętrza nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy stonowane kolory w innych elementach wystroju, by uwypuklić styl prezentowany na fototapecie. jeśli mamy nieduże wnętrze, dobrze było by skusić się na motywy optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej z delikatnym tłem.

Fototapety do pomieszczeń szybko i tanio pozwalają zmienić charakter Twojego wnętrza. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i coraz częściej znajdują zastosowanie w zasadzie w każdym miejscu. Tapeta drukowana to dobry patent na przywrócenie naszemu pomieszczeniu powiewu nowości i to za nieduże pieniądze. Wydruki personalizowane od wielu sezonów królują w domach wielu remontujących i nic nie wskazuje na to, by kierunek ten miał się zmienić.