Street art


Nudzi Cię minimalizm? Chcesz, aby Twoje mieszkanie nabrało charakteru, było wyraziste i pasowało do Twojego temperamentu? Sprawdź tapety i fototapety w stylu street art! Street art to mocne kolory, wyraźna kreska, graficzne motywy i rysunki graffiti inspirowane sztuką uliczną. Sprawdź tapety oraz fototapety z motywem graficznym, tapety z napisami, tapety młodzieżowe, fototapety z mapą świata, tapety murale, tapety street art inspirowane szablonami oraz tapety street art inspirowane plakatami. W sklepie TokTik możesz stworzyć również fotoobraz z własnym zdjęciem lub zdecydować się na tapetę personalizowaną. Tapety w stylu street art dodadzą Twojemu wnętrzu wyrazistości i wprowadzą do nich nowy, ciekawy element. Zapraszamy do sprawdzenia oferty tapet i fototapet w sklepie TokTik!

Przy urządzaniu wnętrza powinniśmy uwzględniać, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany styl oraz charakter panujący w pokoju, decydujemy się na określony dobór ozdób. Ważne, by kierować się zasadą umiaru. Jeśli wybierzemy intensywny wzór widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować wnętrza nadmiarem dodatków. Wykorzystajmy wtedy stonowane kolory w innych elementach wystroju, by uwydatnić styl prezentowany na tapecie. Jeżeli posiadamy niewielkie pomieszczenie, dobrze było by zdecydować się na desenie optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej z jasnym tłem.
Fototapeta czy naklejka to idealny patent na dodanie naszemu pokojowi powiewu nowości i to niedużym kosztem. Wydruki personalizowane od wielu sezonów królują w domach wielu remontujących i nic nie zapowiada, by trend ten miał się szybko skończyć. Fototapety do lokali użytkowych za niewielką cenę pozwalają zrewolucjonizować charakter remontowanego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i coraz częściej pojawiają się niemal wszędzie.