Nowoczesny


Wybierz tapety i fototapety w stylu nowoczesnym! Ten styl to prostota form, ograniczenie bibelotów i ozdób, światło i przestrzeń, łagodne linie i wzory, a przede wszystkim uniwersalność. Jeśli chcesz stworzyć doskonałą bazę dla wystroju mieszkania w stylu nowoczesnym, skorzystaj z fototapet i tapet z oferty sklepu TokTik. Sprawdź tapety z delikatnym wzorem kwiatów i roślin, z motywem geometrycznym, tapety z motywem surowej ściany, łagodnymi wzorami w pastelowych kolorach, tapety w 3d, tapety o różnych kolorach i przepiękne tapety z barwnymi napisami. Dzięki szerokiej palecie tapet i fototapet, na pewno uda Ci się stworzyć pozbawioną monotonii przestrzeń, która będzie Twoją oazą spokoju i doskonałym miejscem wypoczynku! Zobacz jakie tapety i fototapety w stylu industrialnym znajdziesz w sklepie TokTik!

Urządzając pomieszczenie warto kierować się tym, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając oczekiwany charakter, styl panujący w pomieszczeniu, decydujemy się na określony dobór ozdób. Ważne, by kierować się zasadą umiaru. Gdy wybierzemy silny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania lokalu nadmiarem dodatków. Użyjmy wtedy stonowane kolory w pozostałym wyposażeniu, by zaakcentować wzór prezentowany na ścianie. Jeżeli mamy niewielkie pomieszczenie, dobrze było by zdecydować się na wzory optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej z delikatnym tłem.
Fototapeta czy naklejka to idealny pomysł na nadanie naszemu pokojowi powiewu świeżości i to za nieduże pieniądze. Wydruki personalizowane od wielu lat cieszą się popularnością w domach wielu Polaków i nic nie wskazuje na to, by kierunek ten miał się szybko skończyć. Wydruki personalizowane do wnętrz w przystępnej cenie pozwalają przeobrazić styl Twojego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się coraz większą popularnością i w ostatnim czasie znajdują zastosowanie prawie w każdym miejscu.