Zielony


Szukasz odpowiedniej tapety do salonu? Jedno jest pewne, tapety w kolorze zielonym to strzał w dziesiątkę! Zielony to przyjazny kolor, który pasuje niemalże do każdego pomieszczenia w domu! Tapety w kolorze zielonym doskonale dopełnią wystrój salonu, kuchni, sypialni i przedpokoju. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tapet i fototapet w kolorze zielonym. Tapety w kolorze butelkowej zieleni, piękne i uwielbiane przez wielu projektantów tapety z motywem monstery, tropikalnych liści palmy, bambusa, zielone tapety z motywem zwierząt, kwiatów, zielone tapety w stylu retro, urocze tapety w jaśniejszym odcieniu zielonego przedstawiające wzory geometryczne, niepowtarzalne tapety z motywem krajobrazu oraz ekskluzywne tapety z ornamentami w kolorze zielonym. Sprawdź tapety w kolorze zielonym w TokTik i odmień wygląd swojego salonu lub sypialni!

Urządzając pomieszczenie musimy mieć na uwadze, jakie jest jego docelowe przeznaczenie. Naturalnie wybierając pożądany styl, charakter panujący w pomieszczeniu, wybieramy odpowiedni zestaw elementów uzupełniających. Najważniejsze, by mieć na uwadze zasadę umiaru. Gdy zdecydujemy się na silny ornament widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować pomieszczenia nadmiarem dodatków. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w pozostałym wyposażeniu, by uwydatnić motyw prezentowany na ścianie. Jeżeli posiadamy nieduże wnętrze, warto zdecydować się na motywy wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej z delikatnym tłem.

Fototapety do pomieszczeń za niewielką cenę pozwalają zrewolucjonizować wygląd dekorowanego lokalu. Nic więc dziwnego, że cieszą się niemalejącą popularnością i dzisiaj są używane w zasadzie wszędzie. Fototapeta czy naklejka to fajny pomysł na przywrócenie naszemu wnętrzu powiewu świeżości i to niedużym kosztem. Wydruki personalizowane od wielu lat znajdują zastosowanie w domach wielu Polaków i nic nie wskazuje na to, aby kierunek ten miał się zmienić.