Szary


Podobnie do koloru białego, tapety w odcieniach szarości mają wiele zastosowań w aranżacji mieszkania. Tapety ścienne w kolorze szarym można włączyć do mieszkania w stylu skandynawskim, gdzie ocieplą i dopełnią wnętrze, oraz połączyć je ze stylem nowoczesnym lub industrialnym. Zobacz jakie tapety w kolorze szarym prezentujemy w naszej ofercie! Sprawdź surowe tapety z motywem betonu, tapety w ornamenty, tapety z motywem napisu, fototapety w geometryczne wzory, szare tapety z motywem kwiatów i roślin, modne tapety nowoczesne, szare tapety w stylu retro, tapety z motywem geometrycznym i wiele więcej! Wybierz odcień szarego, który najbardziej Ci się podoba! Jakie odcienie szarego możesz wybrać? Ciepłe, ostre, ziemiste, mocne, chłodne, połyskujące… Zapraszamy do sprawdzenia oferty tapet w kolorze szarym w sklepie TokTik!

Wydruki personalizowane do lokali użytkowych w przystępnej cenie pozwalają przemienić wygląd Twojego lokalu. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i dzisiaj znajdują zastosowanie w zasadzie wszędzie.

Fototapeta to fajny patent na przywrócenie naszemu pomieszczeniu powiewu świeżości i to w przystępnej cenie. Tapety drukowane od kilku sezonów królują w domach wielu remontujących i nic nie wskazuje na to, aby trend ten miał się zmienić. Planując dekorację wnętrza warto mieć na uwadze, jakie jest jego główne przeznaczenie. Naturalnie wybierając odpowiedni styl, charakter panujący w pokoju, wybieramy odpowiedni zestaw dodatków. Ważne, by kierować się zasadą umiaru. Jeżeli wybierzemy intensywny deseń widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania pokoju nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w pozostałym wyposażeniu, by uwypuklić deseń prezentowany na ścianie. Jeżeli posiadamy mały salon, dobrze było by zdecydować się na desenie optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej z jasnym tłem.