Do kawiarni


Przestrzeń o niebanalnym charakterze! Taka może być Twoja kawiarnia. Estetyczna aranżacja ścian kawiarni sprawi, że każdy łyk cudownego napoju jakim jest kawa, będzie wyjątkowy, a goście chętnie wrócą do miejsca, które dzięki pięknemu wystrojowi, zapadło im w pamięć. Niezależnie czy chciałbyś stworzyć kawiarnię w stylu retro czy nowoczesnym, postaw na dostrzegalny motyw kawy na tapetach i fototapetach. Sprawdź tapety z ziarnami kawy, młynkiem do kawy, ekspresem, filiżanką kawy, kubkiem kawy na wynos czy tapety z napisem Coffee.

W kawiarniach często możemy zamówić najróżniejsze słodkości.To również możesz wykorzystać! Sprawdź tapety z motywem ciastek, lodów, deserów lodowych, tapety z motywem uroczych muffinek czy mięty. Poznaj ofertę tapet i fototapet do kawiarni, dostępną w sklepie TokTik!

Dekorując wnętrze musimy kierować się tym, jakie jest jego docelowe przeznaczenie. Naturalnie wybierając odpowiedni charakter, styl panujący w środku, wybieramy odpowiedni zestaw dodatków. Po pierwsze powinniśmy mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeśli zdecydujemy się na silny wzór widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania pomieszczenia nadmiarem ozdób. Użyjmy wtedy neutralne kolory w innych elementach wystroju, by zaakcentować styl prezentowany na fototapecie. Jeżeli mamy mały salon, warto zdecydować się na desenie optycznie powiększające przestrzeń, najlepiej z delikatnym tłem.

Tapety drukowane to fajny pomysł na nadanie naszemu pokojowi powiewu nowości i to niedużym kosztem. Wydruki personalizowane od wielu sezonów znajdują zastosowanie w domach wielu polaków i nic nie zapowiada, aby trend ten miał się zmienić.   Tapety drukowane do pomieszczeń niedużym nakładem środków mogą poprawić wygląd całego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się rosnącą popularnością i dzisiaj są używane w zasadzie w każdym miejscu.