Niebo


Uwielbiasz wpatrywać się w niebo? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! W tej kategorii odnajdziesz najpiękniejsze tapety z motywem nieba, fototapety z zachodzącym słońcem, tapety z chmurami, fototapety z wyglądem nocnego nieba, niebo 3d, tapety z różowym niebem i mnóstwo innych wzorów! Poznaj je na TokTik! Tapety z motywem błękitnego nieba będą wspaniale komponowały się w salonie lub sypialni. Może także zamieścić je w przedpokoju, gdzie pięknie powitają odwiedzających Cię przyjaciół! Jeśli lubisz eksperymentować, tapety z motywem gwiazd i nieba możesz także umieścić na suficie, gdzie będą niesamowitą imitacją prawdziwego nieba! Sprawdź nasze inspiracje i działaj! Zapraszamy do sprawdzenia oferty tapet z niebem w sklepie TokTik! Wybierz oryginalną fototapetę do swojego mieszkania!

Fototapety do pomieszczeń w łatwy sposób pomagają przeobrazić wygląd dekorowanego wnętrza. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i coraz częściej pojawiają się prawie wszędzie.
Fototapeta to świetny pomysł na nadanie naszemu pokojowi powiewu świeżości i to niewielkim nakładem sił i środków. Fototapety od kilku lat cieszą się popularnością w domach wielu Polaków i nic nie wskazuje na to, by trend ten odszedł w zapomnienie. Dekorując wnętrze warto mieć na uwadze, jakie jest jego główne przeznaczenie. Oczywiście wybierając pożądany styl oraz charakter panujący w środku, decydujemy się na określony dobór dodatków. Po pierwsze powinniśmy przestrzegać zasady umiaru. Jeśli wybierzemy mocny deseń widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania lokalu nadmiarem ozdób. Wykorzystajmy wtedy stonowane kolory w reszcie wyposażenia, aby zaakcentować wzór prezentowany na tapecie. jeśli mamy niewielkie pomieszczenie, warto wybrać wzory wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej z jasnym tłem.