Retro


Ponadczasowy i klasyczny styl retro w projektach tapet i fototapet od TokTik! Uwielbiasz ten wyjątkowy motyw i chętnie rozglądasz się za akcesoriami do mieszkania, które imitują styl retro? Mamy coś dla Ciebie! Czas sprawić, aby całość doskonale się dopełniła! Zobacz tapety i fototapety w stylu retro do pokoju, tapety w stylu retro do salonu, tapetę pociąg retro, fototapetę retro rower idealną do przedpokoju,tapetę retro drzwi, tapetę w retro kwiaty, jak również przepiękne tapety z retro widokami i krajobrazami! Tapety w tym stylu będą wspaniałą ozdobą Twojego mieszkania i pięknie dopasują się do mebli. Tapeta zaprojektowana w tym klasycznym stylu stanie się ulubionym dodatkiem do salonu lub sypialni! Sprawdź ofertę sklepu online i wybierz tapetę lub fotoobraz retro!

Planując dekorację wnętrza powinniśmy kierować się tym, jakie jest jego docelowe przeznaczenie. Naturalnie wybierając oczekiwany charakter, styl panujący w pomieszczeniu, decydujemy się na określony dobór elementów uzupełniających. Najważniejsze, by kierować się zasadą umiaru. Jeżeli stawiamy na mocny ornament widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania lokalu nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w innych elementach wystroju, by zaakcentować wzór prezentowany na ścianie. jeśli mamy nieduże wnętrze, warto skusić się na desenie optycznie powiększające przestrzeń, najlepiej z jasnym tłem.

Tapety drukowane do pokoi w łatwy sposób pozwalają poprawić styl remontowanego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i dzisiaj pojawiają się w zasadzie w każdym miejscu. Wydruk personalizowany to idealny pomysł na nadanie naszemu wnętrzu powiewu świeżości i to niewielkim nakładem sił i środków. Tapety drukowane od wielu lat znajdują zastosowanie w domach wielu remontujących i nic nie wskazuje na to, aby trend ten miał się szybko skończyć.