Vintage


Jeśli dobrze czujesz się w otoczeniu zabytkowych rzeczy i starych przedmiotów z duszą, ten styl będzie dla Ciebie idealny. Styl vintage cechuje przede wszystkim pomysłowość w aranżacji antyków, kolorystyka i miłość do dawnych epok. Jak najlepiej zacząć wprowadzać styl vintage do swojego domu? Zacznij od podstaw. W tej kategorii znajdziesz fototapety i tapety w stylu vintage, które stanowić będą doskonałą bazę do dalszych aranżacji. Styl vintage to nie tylko ubrania, ale i meble, dekoracje, dodatki, porcelana czy obrazy. Jednym słowem oryginalne i niepowtarzalne przedmioty, otoczone historią. Postaw na tapety z wzorami z minionych epok, tapety i fototapety vintage z motywem kwiatów, roślin, tapety z wzorem ze starego szkicownika oraz fototapety z figurami geometrycznymi. Poznaj tapety vintage w sklepie TokTik!

Dekorując pomieszczenie powinniśmy uwzględniać, jakie jest jego docelowe przeznaczenie. Oczywiście wybierając oczekiwany styl, charakter panujący w środku, wybieramy odpowiedni zestaw ozdób. Po pierwsze powinniśmy kierować się zasadą umiaru. Jeżeli wybierzemy mocny wzór widoczny na ścianie, nie możemy dopuścić do przeładowania lokalu nadmiarem dodatków. Wykorzystajmy wtedy stonowane kolory w reszcie wyposażenia, by uwydatnić deseń prezentowany na ścianie. jeśli posiadamy nieduże wnętrze, warto skusić się na desenie optycznie powiększające pomieszczenie, najlepiej na jasnych tłach.
Fototapeta to fajny patent na dodanie naszemu pomieszczeniu powiewu świeżości i to niewielkim nakładem sił i środków. Wydruki personalizowane od kilku sezonów królują w domach wielu remontujących i nic nie wskazuje na to, by kierunek ten miał się szybko skończyć. Tapety drukowane do pomieszczeń w przystępnej cenie pozwalają poprawić styl remontowanego wnętrza. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i w ostatnim czasie są stosowane w zasadzie wszędzie.