Do hotelu


Stwórz miejsce wyjątkowych spotkań wielu kultur! Pomieszczenia hotelowe takie jak: pokoje, korytarze, cigar room, restauracja, recepcja, siłownia muszą być dopasowane względem tego, do czego służą. Styl siłowni czy restauracji może delikatnie różnić się od tego, jakie tapety królować będą w pokojach czy na korytarzach hotelu. W zależności od tego, jakie kolory pojawią się na ścianach pomieszczeń hotelowych, sprawdź tapety i fototapety do siłowni i sali fitness, fototapety do restauracji, eleganckie tapety do cigar room’u, tapety do recepcji, tapety w pasy, wzory geometryczne, tapety z motywem roślinnym, tapety z motywem ornamentów, kwiatów, fototapety o pastelowych kolorach, jak również tapety z motywem zwierzęcym. Przestrzeń hotelowa powinna być uniwersalna i jak najbardziej funkcjonalna, ze względu na to, że przebywają w niej osoby z najróżniejszych kultur i zakątków świata!

Fototapety i naklejki do pomieszczeń za niewielką cenę pozwalają zrewolucjonizować charakter remontowanego lokalu. Nic więc dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością i coraz częściej znajdują zastosowanie niemal wszędzie.

Tapeta drukowana to idealny pomysł na dodanie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to niewielkim nakładem sił i środków. Fototapety od kilku lat cieszą się popularnością w domach wielu remontujących i nic nie zapowiada, by trend ten odszedł w zapomnienie. Podczas urządzania wnętrza powinniśmy uwzględniać, jakie jest jego główne przeznaczenie. Oczywiście wybierając upragniony styl, charakter panujący w pokoju, decydujemy się na określony dobór dodatków. Najważniejsze, by mieć na uwadze zasadę umiaru.

Jeżeli stawiamy na intensywny deseń widoczny na ścianie, nie powinniśmy przeładować pokoju nadmiarem ozdób. Wykorzystajmy wtedy neutralne kolory w pozostałym wyposażeniu, by uwydatnić styl prezentowany na fototapecie. jeśli posiadamy niewielki pokój, dobrze było by skusić się na desenie wizualnie powiększające przestrzeń, najlepiej na jasnych tłach.