Graffiti


Mocne wzory to coś o czym myślałeś planując wystrój wnętrza swojego mieszkania? Kontrastowe kolory, mocne akcenty i wyraziste przesłanie graffiti, to coś wyjątkowego dla osób zdecydowanych, asertywnych i odważnych! W tej kategorii odnajdziesz tapety z graffiti dla dzieci, tapety w stylu prac Banksy’ego, fototapety z graffiti zwierzęcym, tapety z graffiti komiksowym, fototapety z graffiti 3d, tapety graffiti z napisami, fototapety z graffiti ulicznym, tapety street art, tapety graffiti czarno-białe, tapety z graffiti ulicznym i mnóstwem innych wzorów! Zapraszamy do sprawdzenia oferty sklepu TokTik i wybrania dla siebie najlepszej fototapety z motywem graffiti! Taki dodatek, w postaci mocnego akcentu tapety graffiti na ścianie w salonie bądź przedpokoju da Ci pozytywną energię i doskonale nastroi do działania! Sprawdź naszą ofertę!

Fototapety do pomieszczeń w łatwy sposób pozwalają zmienić wygląd Twojego pomieszczenia. Nie dziwi więc, że cieszą się niemalejącą popularnością i od dawna są stosowane w zasadzie wszędzie.
Urządzając pomieszczenie warto mieć na uwadze, jakie jest jego nadrzędne przeznaczenie. Oczywiście wybierając upragniony styl, charakter panujący w pokoju, wybieramy odpowiedni zestaw elementów uzupełniających. Ważne, by mieć na uwadze zasadę umiaru. Jeżeli stawiamy na intensywny ornament widoczny na ścianie, powinniśmy unikać przeładowania wnętrza nadmiarem ozdób. Zastosujmy wtedy neutralne kolory w pozostałym wyposażeniu, aby uwydatnić styl prezentowany na ścianie. jeśli posiadamy mały salon, warto wybrać wzory wizualnie powiększające pomieszczenie, najlepiej z delikatnym tłem. Fototapeta czy naklejka to fajny pomysł na dodanie naszemu wnętrzu powiewu nowości i to za nieduże pieniądze. Wydruki personalizowane od wielu sezonów królują w domach wielu klientów i nic nie wskazuje na to, aby kierunek ten miał się szybko skończyć.