Grafitti naklejka z Twoim imieniem

Cena:
wariant :
ilość:
  1. Niesamowity efekt 3D
  2. Samoprzylepna naklejka dająca efekt 3D na ścianę z dowolnym imieniem w dostępnych wymiarach: 100x50cm, 150x73cm, 200x98cm
  3. Wycięta po obrysie, będzie pasowała do każdej ściany!!!
  4. Dzięki zastosowaniu specjalnej folii easy dot łatwość montażu!!
  5. Najbardziej Ekologiczny i przyjazny druk HP Latex.
  • Po zakupie wyślij na maila: marketing@toktik.pl Imię, które będzie na naklejce oraz Nazwę Wzoru- to imię podane na wzorach np: Kamil

Naklejka 3d graffiti z Twoim imieniem – modne i niezwykle popularne!

Jeśli szukasz naklejki, która pomoże Ci stworzyć niebanalne wnętrze, a przy tym będzie odporna na wilgoć, plamy i innego rodzaju uszkodzenia, z pewnością do gustu przypadną Ci personalizowane naklejki graffiti. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i prywatnych. Modne naklejki, które możesz w dowolny sposób spersonalizować pomogą Ci w kilka chwil zmienić nudną ścianę, mebel czy inną powierzchnię w coś wyjątkowego!

Personalizowane naklejki 3d z imieniem – najwyższa jakość i wspaniała estetyka

Personalizowane naklejki TokTik stanowią doskonałe rozwiązanie, które pozwoli nadać każdemu wnętrzu odpowiedniego charakteru. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że są niezwykle trwałe i odporne na wilgoć, uszkodzenia czy zabrudzenia. Nie straszna im także „dziecięca twórczość”.
Personalizowane naklejki 3d z imieniem wydrukowane są na wysokiej jakości folii. Zastosowanie specjalnej folii easy dot sprawia, że montaż naklejek TokTik trwa dosłownie chwilę. Jeśli po pewnym czasie Ci się znudzą, bez żadnego problemu odkleisz je od podłoża i przykleisz w innym miejscu. Dzięki tej zalecie w kilka chwil możesz zmienić każde wnętrze Twojego domu czy biura.
Drukowane przez nas personalizowane naklejki 3d z imieniem występują w wersji błyszczącej i matowej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do każdej powierzchni. Możesz wybierać spośród kilku rozmiarów - 100x50cm, 150x73cm, 200x98cm. Wycięta po obrysie naklejka z imieniem TokTik będzie pasowała do każdej ściany, tworząc niesamowity efekt 3D, który z pewnością przykuje wzrok zarówno Twoich domowników, jak i gości.


Naklejki 3d graffiti z Twoim imieniem – przyjazne dla Ciebie i środowiska

Niewątpliwą zaletą personalizowanych naklejek TokTik jest fakt, że są one ekologiczne i przyjazne dla otoczenia. A to wszystko dzięki drukowi HP Latex. Możesz je więc bez żadnych obaw umieścić w dziecięcym pokoju czy wnętrzu, w którym przebywają alergicy.
Decydując się na aplikację personalizowanej naklejki z Twoim imieniem powinieneś jednak pamiętać, by uczynić to minimum 2 tygodnie po pomalowaniu ściany czy innych powierzchni. Warto również zdać sobie sprawę, że farby z domieszką lateksu sprawiają, iż przyczepność naklejek do powierzchni jest trochę gorsza. Trzeba więc o tym pamiętać, planując taki zakup.
W zależności od Twoich upodobań możesz wybrać personalizowaną naklejkę TokTik z samym imieniem, z imieniem i nazwiskiem, czy wybrać inną, kreatywną formę napisu. Jedyne, co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia. Kolorystykę produktu również dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb tak, być bez przeszkód mógł stworzyć idealne wnętrze. Mieszący się w Katowicach salon fototapet TokTik do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie i z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze!
Warto również wspomnieć, że istnieje możliwość wykonania naklejek z każdego wzoru znajdującej się w katalogu TokTik tapety. Możesz również samodzielnie stworzyć swoją grafikę, a my ją wydrukujemy w formie naklejki.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Służymy pomocą i fachowym doradztwem. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.