Miasto z Autkami

Cena:
wariant :
ilość:

Fototapeta z naklejkami

doskonały pomysł na niebanalny wystrój pokoju malucha. Ta tapeta to także sposób na rozwój kreatywności malucha. Twoje dziecko może ozdobić ścianę według swojego pomysłu i upodobań.

Drukowana pod wymiar tapeta z naklejkami wyciętymi po obrysie. Fototapeta drukowana na materiale winyl na flizelinie. Naklejki drukowane na tapecie samoprzylepnej easy dot. Łatwo się naklejają, po odklejeniu nie niszczą struktury tapety.

Fototapeta do pokoju chłopca Miasto z Autkami naszego autorstwa to wyjątkowa kompozycja barw i rysunku. Będzie dobrze współgrać z każdego rodzaju meblami w dziecięcym pokoju. Żywe i jasne kolory sprawią, że Twoje dziecko chętnie będzie spędzało tam czas na zabawie. Będzie się czuło bezpiecznie wśród ścian, których samo było autorem.

Fototapeta z Autkami to świetna zabawa dla chłopaka.

To doskonała propozycja na fototapetę do pokoju chłopca.

Twój dzieciak będzie miał świetną zabawę w trakcie naklejania naklejek. Będzie bardzo dumny, że razem z Tobą montował fototapetę w swoim pokoju.

Możesz dokupić dodatkowe arkusze z naklejkami!!!

Twój syn może bez obaw „jeździć” po ścianie swoimi zabawkowymi samochodami. To będzie świetna zabawa. Wszyscy chłopcy lubią samochody i zabawę autkami.

Fototapeta nie wytrze się. Dzięki zastosowaniu druku latexsowego najbardziej ekologicznego druku na świecie zabawa Twojego syna będzie całkowicie dla niego bezpieczna. Nasze tapety są bezwonne i odporne na ścieranie.

Jak montować fototapetę?

Tapetę naklejamy na klej przeznaczony do tapet flizelinowych. Jeśli nie masz zdolności manualnych, to zwróć się do nas. Współpracujemy z montażystami w całej Polsce. Polecimy Ci sprawdzonego wykonawcę.

Po wyschnięciu kleju (2 - 3dni) można rozpocząć zabawę z naklejaniem naklejek. Tworzysz własną kompozycję!!! Doskonała zabawa dla dzieci i rodziców!!! Fototapeta Twojego dziecka będzie niepowtarzalna. Możesz rozłożyć naklejanie naklejek w czasie. Uzupełnić je według Waszych potrzeb.

Naklejki dają się usunąć bez uszkodzenia fototapety.

Cena tapety jest wprost proporcjonalna do wymiarów, naklejki dopasowane do rozmiaru tapety. Aby dopasować fototapetę, do pokoju chłopca zawsze możesz, nadmiar dociąć nożykiem.

Imię dziecka na tapecie

Możesz zażyczyć sobie spersonalizowanie fototapety. Możemy wpisać imię syna lub córki w określonym przez Ciebie miejscu. Wpisać nazwę miasta, w którym mieszkacie. Wkleić zdjęcie syna w miejsce kierowy autobusu. Możliwości jest bardzo wiele. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Nasi graficy chętnie pod Twoje potrzeby zmodyfikują projekt.

Możesz odwiedzić nas w naszym biurze obsługi klienta:

Fototapety TokTik Katowice, ul Gliwicka 272.

Powiązane produkty

Dino Bago
59,00 zł
Astronauta
od 111,39 zł
Morska Latarnia
149,00 zł
Kosmoss
od 111,00 zł