Dlaczego my

Dlaczego warto nas wybrać?

Jakość, trwałość, bezpieczeństwo, to tylko niektóre zalety tapet, fototapet i fotoobrazów marki TokTik. Jesteśmy młodą firmą, którą cechuje pasja i miłość do obrazu. W naszej ofercie odnaleźć można najpiękniejsze obrazy i fotografie zmienione w barwne fototapety i tapety do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju, gabinetu lub biura. Oferujemy tapety spersonalizowane: pod wymiar ścian i mebli lub z Twoim projektem fotograficznym! W TokTik dbamy o ekologiczną jakość materiału, tworząc tapety z właściwych surowców, wykorzystując technologię lateksową i eliminując w ten sposób szkodliwe barwniki i rozpuszczalniki. Dzięki temu, nasze produkty są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla Twojej rodziny! Zaufaj doświadczeniu firmy TokTik!

TRWAŁOŚĆ

Produkty dostępne w ofercie TokTik stworzone są z najlepszych materiałów. Posiadają odpowiednią grubość i atesty, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Są odporne na rozerwanie i darcie.

POMOC

Możesz liczyć na naszych fachowców! Służymy pomocą w kwestii doboru materiału fototapety, wyboru faktury i motywu widniejącego na fototapecie. Wspólnie zadbamy o odpowiednie dopasowanie tapety do stylu Twojego wnętrza!

NA WYMIAR

W TokTik stworzymy dla Ciebie tapetę i fototapetę dopasowaną do wymiaru ścian Twojego salonu, sypialni, kuchni czy innego pomieszczenia. Jako jedni z nielicznych oferujemy wydruk tapet w rozmiarach większych niż 468cmx362cm!

STAŁY KONTAKT

Naszym Klientom gwarantujemy stały kontakt i możliwość konsultacji z naszym biurem obsługi klienta. Odpowiadamy na pytania, doradzamy, pomagamy w wyborze!

EKOLOGIA

Nasze tapety i fototapety tworzone są z ekologicznych materiałów. Do ich produkcji wykorzystujemy technologię lateksową, która eliminuje użycie szkodliwych środków i barwników. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy w ręce naszych Klientów bezpieczny i przyjazny środowisku produkt.

DETALE

Zwracamy uwagę na najmniejsze drobiazgi! Tapety, fotoobrazy i fototapety TokTik charakteryzują się przejrzystością, trwałością kolorów i wyrazistością detali uzyskanych z obrazów i fotografii. TokTik oddaje w ręce swoich Klientów dopracowany produkt, który gotowy jest do umieszczenia na ścianie. zczenia na ścianie bądź oknie.