Kompleksowo- Projekt, Druk, Montaż Fototapet

Kompleksowo- Projekt, Druk, Montaż Fototapet

Kompleksowość usług. Projekt, druk, montaż Fototapety

Od 1 lipca wprowadziliśmy kompleksową realizację od projektu poprzez druk aż do końcowego montażu u klienta. Nasz zespół grafików, nie tylko zaprojektuje i wydrukuje dla Ciebie wymarzoną fototapetę, ale także zamontuje profesjonalnie na ścianie.

Indywidualne projekty fototapet

Zespół naszych grafików zaprojektuje idealnie pasującą fototapetę do Twojego pomieszczenia. Nie ma znaczenia, czy będzie to fototapeta do salonu, sypialni, pokoju dziecka czy też do prestiżowego biura, restauracji czy sali zabaw.
Zawsze słuchamy klientów, możemy dobierać kolory odcieni tapet, tak aby pasowały Ci do mebli czy pozostałych ścian. Tak personalizowane fototapety są wyjątkowymi i co najważniejsze niepowtarzalnymi ozdobami Twoich ścian.

Druk fototapet

Fototapety drukujemy na najwyższej jakości sprzęcie w technologii lateksowej. Druk fototapet w technologii HP Latex oprócz żywych kolorów charakteryzuje się dużą trwałością odporną na ścieranie i zadrapania.

Bardzo ważna jest dla nas ekologia i bezpieczeństwo naszych produktów. Technologia druku tapet, którą stosujemy, jest bezwonna i całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Nie ma bardziej ekologicznej technologii druku fototapet.
Materiały, na których drukujemy tapety, są produkowane przez europejskich producentów, posiadają wszelkie certyfikaty wymagane na terenie Unii Europejskiej.
Obecnie posiadamy między innymi w swojej ofercie zmywalne tapety o gramaturze 350 gr o różnych fakturach. Najbardziej popularne fototapety to winylowe na flizelinie o różnej strukturze: piasku, lnu czy też gładkie. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu.
Fototapety winylowe na flizelinie idealnie nadają się do wszelkich pomieszczeń: salonu, sypialni, kuchni, gabinetu, pokoju dziecka. Wszędzie tam, gdzie chcemy utrzymywać czystość.

Łatwo je przecierać wilgotną ściereczką, bez obawy, że druk zostanie uszkodzony.
Nasze fototapety posiadają certyfikat niepalności i bez obaw mogą być stosowane w obiektach użyteczności publicznej.

Montaż fototapet

Nasza sprowadzona brygada montażowa zamontuje fototapetę na terenie całej Polski. Z racji tego, że jesteśmy firmą Katowicką najwięcej montaży fototapet mamy na Śląsku. Kleimy fototapety w mieszkaniach prywatnych, domach, przedszkolach i firmach.

Nasza brygada montażu tapet sprosta najbardziej wymagającym klientom.
Dla osób chcących samemu zamontować fototapetę chętnie doradzimy jak zrobić to najlepiej. Dla nas się liczy Twoje zadowolenie.
Współpracujemy również z ekipami montażowymi w całej Polsce. Bez obaw, możesz liczyć na nasze wsparcie. Telefonicznie chętnie podzielimy się własnym doświadczeniem i doradzimy. Czujemy dumę, jeśli nasz klient jest zadowolony. Chętnie zobaczymy zdjęcia z Waszej realizacji.
Zapraszamy do naszego Biura Obsługi klienta Fototapety TokTik Katowice
ul. Gliwicka 272, 40-862 Katowice
czynne w dni powszednie od 8 do 16.
Na miejscu możesz się dopytać i wybrać materiał, na którym chcesz, aby była wydrukowana fototapeta.