W nowy rok szkolny z nową tapetą – oczywiście od TokTik!

W nowy rok szkolny z nową tapetą – oczywiście od TokTik!

W nowy rok szkolny z nową tapetą – oczywiście od TokTik!

Lato w pełni, ale powoli zaczynamy już myśleć o pierwszym dzwonku i zastanawiamy się w jaki sposób przygotować pokój dla przedszkolaka czy ucznia. Ważne jest, by było to miejsce, w którym Twoja pociecha chętnie będzie przebywać – bawiąc się, ucząc czy po prostu odpoczywając. Doskonale wiadomo, że dzieci mają swoje ulubione zabawy, bajkowe postacie, sportowców itd. Stwórz więc przestrzeń, do której będą chętnie wracać i świetnie się bawić. Dzięki fototapetom TokTik sprawisz, że w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym zapanuje wspaniały klimat.

Fototapety mapy miast w mgnieniu oka odświeżą królestwo młodego podróżnika

Remont wcale nie musi oznaczać bałaganu i przestawiania ścian. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią fototapetę TokTik z mapą miasta, a w kilka chwil odmienisz pokój Twojej pociechy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nadasz wnętrzu wyjątkowego charakteru i sprawisz, że każdy będzie chciał w nim przebywać.


Tapeta z mapą miasta zachęci Twoją pociechę do nauki geografii czy odkrywania różnych zakątków ulubionych miast. Mapy miast drukowane na tapecie z pewnością trafią w gusta osobom kochającym podróże czy pasjonujących się architekturą. Mapa miasta będzie idealnie wyglądać w połączeniu się z bielą ścian czy mebli czy też z dodatkami w soczystych kolorach.

Bogaty katalog wzorów i kolorów drukowanych w Katowicach fototapet z planem miast TokTik sprawia, że z łatwością znajdziesz wymarzony produkt. Możemy dla Ciebie wydrukować fototapetę z każdą, nawet najmniejszą miejscowością czy jej fragmentem.

Królewskie miasto w pokoju Twojego dziecka? – fototapeta z mapą Krakowa to umożliwi

Dzięki fototapecie TokTik z planem Krakowa Twoja pociecha zamieszka pośród ulic i uliczek, po których kiedyś spacerowali królowie i książęta wraz ze swoją świtą. Będzie mogła przeżywać iście królewskie przygody, ucząc się przy tym topografii miasta i poznając jego zabytki.

Straszy podróżnik, mając na ścianie tapetę z mapą Krakowa będzie mógł planować wycieczki po tym historycznym mieście, jak i zaznaczać miejsca, które już udało mu się odwiedzić. Oczywiście, jeśli masz inne ukochane miejsce, w którym mieszkasz, bądź które kochasz, możesz zamówić fototapetę z jego mapą.


Fototapety TokTik dla dzieci i młodzieży – moc wzorów, doskonała jakość i przystępna cena

Jeśli szukasz pomysłu na stworzenie niebanalnej przestrzeni, wybierz fototapety przedstawiające detale przyrodnicze – rozgwieżdżone niebo, chmury czy też kosmos. I mimo iż niektóre wzory wykonane są w stylu kreskówki, to jednak działają na dziecięcą wyobraźnię, wpływając tym samym na ich ciekawość świata i chęć jego odkrywania.

Z fototapetami TokTik z łatwością wykreujesz Twoim pociechom wspaniałą i niczym niezmąconą przestrzeń. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów. Doskonale sprawdzą się więc w pokoju alergika.

Wiele wzorów i kolorów fototapet do pokoju dziecięcego sprawia, że z łatwością znajdziesz tą, która przypadnie do gustu zarówno przedszkolakowi, jak i nastolatkowi. Z ich pomocą stworzysz miejsce idealne do nauki, zabawy czy wypoczynku. Postaw na fototapety do pokoju dziecięcego TokTik i już dziś stwórz wspaniałe dziecięce królestwo!


Zobacz więcej