Wybierz się w podróż (palcem) po mapie

Wybierz się w podróż (palcem) po mapie

Wybierz się w podróż (palcem) po mapie

Tapety z motywami geograficznymi, a szczególnie fototapety z planami miast cieszą się coraz większą popularnością. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż dzięki nim możemy stworzyć naprawdę niebanalne wnętrze, nie tracąc przy tym zbyt wiele czasu, sił i pieniędzy. Decydując się na zakup tapet z planem miasta TokTik mamy pewność, że wybraliśmy najlepszy produkt, który posłuży nam przez długi czas. W jaki sposób zaaranżować wnętrze mając do dyspozycji tapetę – plan miasta? Podpowiadamy!

Hel

Tapeta z planem miasta w biurze czy gabinecie? – Doskonały pomysł!

Tapeta plan miasta TokTik wprowadzi wyjątkową atmosferę do każdego biura, nadając mu oryginalnego charakteru. Doskonale wkomponuje się w aranżację wykonaną w stylu klasycznym, podkreślając przy tym biel i czerń biurowych mebli. Fototapeta z planem miasta może stać się idealną wizytówką naszej firmy, pokazując nasz sentyment do miasta, w którym pracujemy.
Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się również w sali konferencyjnej. Doda pomieszczeniu odrobiny głębi i kolorytu, a także będzie wspaniałą wskazówką dla uczestników spotkania czy konferencji. W wolnej chwili na fototapecie z planem miasta będą mogli bez problemu sprawdzić, dokąd warto pójść i co zwiedzić.

Tapeta z planem miasta w pokoju nastolatka? - Idealne rozwiązanie!

Plan miasta wcale nie musi wyłącznie kojarzyć się z nudną lekcją geografii. Dzięki niemu możemy stworzyć niebanalną aranżację pokoju nastolatka. Fototapeta z planem ukochanego miasta stanowi idealny sposób na odświeżenie wnętrza i dodanie mu „doroślejszego” charakteru. Nie tylko doskonale wygląda, ale idealnie komponuje się z meblami i pozostałymi dodatkami. Może to być zarówno tapeta przedstawiająca plan miasta w którym mieszkamy, jak również miejsce, które chcielibyśmy odwiedzić, albo ma ono dla nas wartość sentymentalną.
Realistyczny układ ulic oraz zaznaczone miejsca, które warto odwiedzić z pewnością zaciekawią młodego człowieka i zainspirują do planowania wielu interesujących tras. Fototapeta TokTik plan miasta może również zainspirować nastolatka do poszukiwania informacji o historii danego miasta, czy przemierzania jego szlaków. Bardzo ciekawym rozwiązaniem może również być zaznaczanie na planie miasta miejsc, które już odwiedziliśmy i do których chcemy jeszcze powrócić. Tapeta plan miasta może więc stanowić nie tylko fantastyczną dekorację, ale również inspirację do marzeń o podróżach.
Rzym

Plan miasta w salonie czy w sypialni? – Jesteśmy na tak!

Nowoczesna fototapeta plan miasta doskonale sprawdzi się nie tylko w klasycznych, ale również loftowych wnętrzach, które stają się coraz bardziej popularne. Oszczędny, industrialny design z pewnością pokochają osoby lubiące prostotę i nieprzepadające za krzykliwymi kolorami. Tapeta plan miasta z pewnością przykuje uwagę każdego, kto odwiedzi nasz dom oraz w niebanalny sposób ożywi ściany naszego salonu czy sypialni.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, podczas relaksu będziemy mogli planować trasy podróży, bądź wracać wspomnieniami do odwiedzonych już miejsc.


Zobacz więcej