Wybierz tapetę do chłopięcego królestwa

Wybierz tapetę do chłopięcego królestwa

Chłopięcy pokój to przede wszystkim oaza, w której Wasza pociecha spędza wiele czasu – bawi się, odpoczywa czy odrabia lekcje. Warto więc zadbać o to, by był on wyjątkowy i spełniał wszelkie oczekiwania młodego mężczyzny. Z pewnością pomoże w tym odpowiednio dobrana tapeta!

Dla kochających bajkowe klimaty…

Wybierając tapetę do pokoju chłopca, warto przede wszystkim zastanowić się nad kolorystyką. Jeśli urządzamy pokój dla mniejszego dziecka, doskonałym rozwiązaniem będą pastelowe odcienie. Takie tapety idealnie sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach słonecznych, jak i tych bardziej zacienionych. Pluszowe misie, ulubione auta czy zwierzątka znane z codziennych zabaw nadadzą wnętrzu bajkowego klimatu i sprawią, że chłopiec będzie czuł się bezpiecznie i pewnie. Przeniosą go w krainę marzeń i pomogą rozwinąć zamiłowanie do samodzielnego czytania bajek.

Dla chłopców, którzy marzą, by zostać superbohaterem…

Superman czy Kapitan Ameryka o wspaniali towarzysze codzienności, zarówno dla starszych dzieci, jak i dla nastolatków. Doskonale będą się prezentować na tapecie w chłopięcym pokoju. Przecież każdy mały mężczyzna marzy o tym, by walczyć ze złem i posiadać nadnaturalne moce. Chłopięce marzenia pomoże spełnić tapeta, która sprawi, że wnętrze nabierze charakteru i będzie stanowiło świetną aranżację do zabawy, nauki i wypoczynku.

Dla amatorów piłki nożnej…

Chłopcom kochającym piłkę nożną z pewnością ogromną radość sprawi tapeta z największymi gwiazdami futbolu czy boiskiem sportowym. Będzie ona doskonałą inspiracją  dla Waszych pociech do codziennego treningu i sprawi, że  w takim pokoju każdy chłopiec poczuje się wyjątkowo. Tapeta będzie się doskonale prezentować  w zestawieniu z  bielą i szarościami, a zieleń murawy wprowadzi do wnętrza życie i energię.

Dla fanów kosmosu i nie tylko…

Jeśli Wasz syn uwielbia przeglądać albumy o astronautach i godzinami obserwuje gwiazdy, to z pewnością ucieszy się z tapety z kosmicznej tapety. Takie rozwiązanie rozbudzi chłopięcą wyobraźnię i ciekawość świata, a także doskonale podkreśli nowoczesną stylizację pokoju. Będzie również doskonałą motywacją do nauki nazw planet.

Dla tych, którym kapitan Jack nie straszny…

Niejeden młody mężczyzna marzy, by zostać piratem morskich toni i odnaleźć skarb. Zabierz więc swoją pociechę na kolorową magiczną wyspę i pozwól przeżyć niewiarygodne przygody. Kolorowa tapeta do pokoju chłopca niewątpliwie ożywi wnętrze. Będzie się doskonale komponować z jasnymi meblami i dodatkami.

Dla fanów Lego i innych układanek…

Tapeta do pokoju chłopca z motywem klocków na pewno przypadnie do gustu miłośnikom układanek. Będzie zachęcała Wasze pociechy do zabawy, co jednak ważniejsze, doda im wigoru i wprawi w pozytywny nastrój. A wszystko to dzięki szalonym kolorom tapety. Bogactwo elementów pozwoli na rozwój chłopięcej wyobraźni, a także zdolności manualnych. Wasza pociecha może przecież próbować ręcznie odtworzyć wzór z tapety , dzięki czemu nie tylko mile, ale również pożytecznie spędzi czas. Efekt 3D optycznie powiększy małe wnętrze i doda mu kilka centymetrów.
Decydując się więc na zakup tapety do pokoju chłopca powinniśmy wziąć pod uwagę wiek naszej pociechy, jej potrzeby, zainteresowania oraz samą wielkość wnętrza. Wbrew pozorom ściany w chłopięcym pokoju stanowią jeden z ważniejszych detali, gdyż to właśnie one mogą pobudzać do kreatywności, zabawy i nauki lub wręcz przeciwnie, zniechęcać do niej.
Skorzystaj więc z pomysłów profesjonalistów i wybierz odpowiednią tapetę do chłopięcego pokoju, która będzie wspaniałym dopełnieniem wnętrza.


Zobacz więcej